Pereiti prie pagrindinio turinio

Didysis kalėdinis įkvėpimas: Drauge išrinkime pačias tinkamiausias dovanas

2022-12-08

Notino

Skaitinys 2 minutėms

Gatvėse sužibo šventinės lemputės, kalėdinės mugės kvepia karštu vynu ir meduoliais, advento kalendoriaus langeliai atsidaro žaibišku greičiu, o jūs vis dar neturite visų dovanų? Nereikia panikuoti! Paruošėme jums puokštę puikiausių idėjų, kurios padės išrinkti dovanas visiems, kuriuos norite nudžiuginti per šias Kalėdas.

Mamos ir močiutės paprastai nerašo laiškų Kalėdų Seneliui, tačiau mes puikiai žinome, kad jos nusipelno paties geriausio pasaulyje. Idealios dovanos mamoms ir močiutėms nebūtinai turi kainuoti brangiai, tačiau jos turi būti parinktos su meile ir dovanojamos iš širdies. Juk tai ne problema, ar ne? 

Geriausios dovanos mažoms ir didelėms mergaitėms ir berniukams

Kiti mūsų mylimiausi žmonės yra seserys ir draugės. Rasti joms puikią kalėdinę dovaną nėra jau taip sunku, juk pažįstame jas kaip savo penkis pirštus, tačiau idėja dovanoms seserims ir draugėms visada pravers. Joms patiks subtilūs kvepalai, stangrinamasis kremas ar puikus makiažo pagrindas?

Būna sunku rasti puikią dovaną brangiausiems žmonėms? Net Kalėdinės dovanos tėvams ir seneliams nėra sudėtinga užduotis. Kvepalai įprastai būna geriausias pasirinkimas, bet galite nustebinti ir kremu, elektriniu dantų šepetėliu ar rinkiniu barzdos priežiūrai!

Mažiausieji šeimos nariai per Kalėdas yra patys nuostabiausi, na o paaugliai į šventes žiūri šiek tiek rezervuotai. Tačiau įsitikinsite, kad su meile parinkta dovana juos iš tiesų nudžiugins. Kokios yra nuostabios kalėdinės dovanos vaikams ir paaugliams? Rinkitės kvepalus, žvakes, produktus plaukams, kvapiuosius vonios druskų kamuoliukus, plaukų papuošalus ar pirmąsias makiažo priemones!

Puikios dovanos jums abiem

Ieškodami dovanų nepamirškite savęs ir savo partnerio. Galime patarti, kokios yra puikios dovanos poromskiekvienam prieinamą kainą, ir kurios nudžiugins jus abu. Pasirinksite abiem tinkančias odos priežiūros priemones, masažuoklį, erotinius žaislus, ar drauge žavėsitės kvepalais?

Nebrangių dovanų idėjos

Dievinate Kalėdas, bet nenorite, kad paskui piniginėje švilpautų vėjai? Esate teisūs – šventės turėtų džiuginti, o ne būti susijusios su pinigais. Laimei, jums galime pasiūlyti 37 idėjas dovanoms , kurios yra mielos, bet neištuštins jūsų piniginės. Rinkitės tualetinį vandenį, kvapiuosius kūno kremus ar drėkinamąsias lūpų kaukes. 

Dovanos jau išrinktos, beliko jas supakuoti, nesupainioti vardų kortelių ir surasti jas iki Kūčių vakaro? Puiku. Pats laikas perskaityti keletą puikių idėjų, kaip išgyventi pasiruošimą šventėms ramiai ir be streso. Tiesiog mėgaukitės tuo, kas jus džiugina. Tuomet jūsų šventės bus išties stebuklingos!