Pereiti prie pagrindinio turinio

Hugo Boss

Apie Hugo Boss

Hugo Boss tapo prabangių ir aukštos kokybės vyriškų drabužių, aksesuarų ir kosmetikos produktų sinonimu. Nuo pat gyvavimo pradžios jis garsėjo aukštos kokybės audiniais, vokišku atidumu detalėms ir tikslumui.

Hugo Boss didžiuojasi atitinkantis visų savo klientų poreikius ir lūkesčius. Tai liečia ir kosmetikos produktus, kurių gamybai įmonė renkasi išskirtinai aukščiausios kokybės ingredientus. Dėl tokio požiūrio Hugo Boss ne tik praktiškai lyderiauja vyriškos mados rinkoje, bet ir sėkmingai užsiima kvepalų bei išskirtinių drabužių linijų moterims kūrimu.

Pirmieji Hugo Boss kvepalai pasirodė 1990-aisiais. Šiandien Hugo Boss siūlo platų kelių modernių kvepalų linijų šiuolaikiniams vyrams ir modernioms moterims asortimentą. Hugo Boss kvepalai kuriami laikantis ypatingo tikslumo. Tuo siekiama atspindėti stipriąją jų naudotojų asmenybės pusę ir pabrėžti grožį.

Hugo BOSS: tapk savo stiliaus bosu

Būtų sunku surasti žmogų, kuris nėra girdėjęs apie Hugo Boss. Maždaug per šimtą gyvavimo metų maža įmonė, kurioje dirbo 20 siuvėjų, tapo mados milžine ir viena aukščiausios klasės mados ir kvepalų pasaulio lyderių. Hugo Boss šiuo metu dirba beveik 15 000 darbuotojų daugiau nei 127 šalyse.

Platų, aukščiausios kokybės Hugo Boss produktų asortimentą reprezentuoja įmonės teiginys, kad Hugo Boss klientai bus stilingai apsirengę bet kokia proga ir bet kokiomis aplinkybėmis. Nesvarbu, ar tai būtų Hugo Boss kostiumas, Hugo Boss avalynė, ar kvepalai vyrams ir moterims – visi Hugo Boss gaminiai puikiai tinka juos dėvintiems ir vartojantiems. Visa Hugo Boss gamybinė ir kūrybinė patirtis sutelkta Vokietijos mieste Metzingene, kur ir prasidėjo šio prekės ženklo istorija.

Hugo Boss prekės ženklo ištakos

Hugo Ferdinand Boss gimė 1885 m. liepos 8 d. ir buvo penktasis Heinrich Boss ir jo žmonos Luise vaikas. Tėvai turėjo apatinių drabužių parduotuvę. 1924 m. dizaineris Hugo Boss atidarė savo drabužių fabriką, kuriame nuo 20 iki 30 siuvėjų siuvo įvairiausius drabužius.

Nepaisant visų istorinių įvykių, kurie per daugybę metų padarė įtaką ir prekės ženklui, Hugo Boss vis dar yra garsi įmonė – būtent šiuolaikinė jų produkcija labiausiai atskleidžia tai, ką kuria Hugo Boss, ir tai, ką gali pasiūlyti savo klientams.

Hugo Boss kaip HUGO ir BOSS

Iki 2018 m. pavasario visi Hugo Boss akiniai nuo saulės, kvepalai, Hugo Boss laikrodžiai, suknelės, Hugo Boss kostiumai ir šlepetės turėjo tą patį Hugo Boss logotipą. Tačiau 2018 m. pavasarį buvo nuspręsta Hugo Boss prekės ženklą padalinti į BOSS ir HUGO. Abu jie ir toliau siūlo drabužius, aksesuarus ir kvepalus, kurie vis dar atitinka aukštus originalaus Hugo Boss prekės ženklo kokybės standartus, tačiau dabar geriau patenkina skirtingų auditorijų poreikius. Kuris iš jų jums artimesnis?

Hugo. Boss.

Prekės ženklas BOSS kuria aukščiausios kokybės verslo bei kasdienius drabužius tiek vyrams, tiek ir moterims. Vyriški Hugo Boss laikrodžiai, suknelės, Hugo Boss BOSS kvepalai ir kiti BOSS produktai yra rafinuoti, visuomet siekiama, kad būtų aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo dizaino.

Hugo Boss HUGO linija skirta visiems, kurie mėgsta kurti tendencijas, o ne jomis sekti. Drąsus, tačiau orientuotas į kasdienybę prekės ženklas atsispindi kasdienių drabužių dizaine, Hugo Boss HUGO aromatuose moterims, laikrodžiuose ar Hugo Boss sportiniuose bateliuose. Hugo Boss HUGO daugiausia orientuotas į jaunesnius vartotojus.

Hugo Boss kvepalai

Tarp Hugo Boss BOSS ir Hugo Boss HUGO prekių ženklų Hugo Boss kvepalai išlieka populiariausi. Hugo Boss EDT ir EDPs yra įtraukti į Hugo Boss losjonų po skutimosi ir dezodorantų grupę.

HUGO BOSS kvepalai vyrams

Hugo Boss BOSS Bottled tapo legendiniai tarp Hugo Boss kvepalų vyrams. Hugo Boss Bottled tualetinis vanduo vyrams yra kitas perkamiausias produktas. Jis yra tapęs daugelio kitų produktų įkvėpimo šaltiniu. Hugo Boss Bottled Night, Hugo Boss Bottled Intense, Hugo Boss Bottled Unlimited ar Tonic ir Oud buvo ir tebėra populiarūs tarp visų pasaulio vyrų.

Į BOSS Botled liniją taip pat įeina losjonai po skutimosi bei dezodorantai. Hugo Boss dovanų rinkinys tikrai nudžiugins kiekvieną šiuolaikinį vyrą.

Hugo Boss BOSS The Scent yra kitos Hugo Boss linijos pasididžiavimas, kurio trokšta daugelis vyrų. Vėliau šio svaiginančio aromato buvo pagaminta skirtingos versijos, tarp jų – Boss The Scent Private Accord arba dar sodresni aromatai Boss The Scent Absolute ir Boss The Scent Intense.

Hugo Boss yra populiarus tarp jaunesnės kartos atstovų, kurie dažniausiai renkasi Hugo Boss HUGO kvepalus. Ypač mėgstamos Hugo Boss HUGO Man, HUGO Just Different, HUGO Reserved bei HUGO Iced kvepalų linijos.

HUGO BOSS kvepalai moterims

Kaip ir Hugo Boss losjonai po skutimosi, Hugo Boss kvepalai moterims laikomi prabangos simboliu. Hugo Boss BOSS Ma Vie kvepalai garsūs subtilia elegancija, abu BOSS Ma Vie produktai, parfumuotas vanduo ir tualetinis vanduo moterims, išlieka nepaprastai populiarūs ir teisėtai laikomi legendiniais. Boss The Scent For Her yra kita plati kvepalų linija moterims drauge su ekvivalentu vyrams Boss The Scent For Him, kurie taip pat yra vieni perkamiausių Hugo Boss produktų.

Visa linija pasižymi jausmingumu, prieš kurį neįmanoma atsilaikyti: nuo pirmojo ir nepakartojamo Boss The Scent parfumuoto vandens iki gilesnių ir stipresnių Boss The Scent Absolute ir Boss The Scent Intense aromatų bei aistringo Boss The Scent Private Accord parfumuoto vandens. Nesvarbu, kuriuos Hugo Boss kvepalus pasirinksite, bet kurie iš jų neabejotinai pamalonins jūsų jusles ar taps puikia dovana mylimam žmogui.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą