Antakių pieštukas

Filtruoti
Perkamiausi

Suteikite antakiams tobulą formą, paryškinkite akis ir pagyvinkite veidą. Tinkamo atspalvio antakių pieštukas privalo tapti jūsų makiažo priemonių rinkinio dalimi, nes jis pabrėžia veido bruožus, paryškina ne tik dieninį, bet ir vakarinį makiažą.

Antakių pieštuko pranašumai

  • Suteikia antakiams reikiamą formą.
  • Užpildo vietas, kuriose trūksta plaukelių.
  • Lengvai nusivalo ir gali būti pataisomas.

Kaip išsirinkti tinkamą antakių pieštuko atspalvį?

Jūsų antakių pieštuko atspalvis priklauso nuo natūralios jūsų antakių spalvos. Jei jūsų antakių pieštuko spalva labai skiriasi nuo antakių ir plaukų spalvos, stenkitės pasirinkti atspalvį, kuris kiek įmanoma labiau atitiktų jūsų plaukų spalvą. Per tamsus antakių pieštukas atrodys nenatūraliai ir sugadins net tobulą makiažą.

  • Rudas antakių pieštukas idealiai tinka rudiems plaukams, tačiau jį gali rinktis ir ieškantys antakių pieštuko šviesiems plaukams. Viskas, ką turite padaryti – rasti sau tinkantį atspalvį. Pieštuko spalvos intensyvumą pakeisite pradėję ryškinti antakius lengvais bruožais ir palaipsniui vis labiau spausdami pieštuką.
  • Juodas antakių pieštukas tinka tik tiems, kurių plaukai yra juodos spalvos.

Kokie yra kiti antakių paryškinimo būdai?

Antakius ryškinti galima ne tik naudojant pieštuką. Jei antakių pieštukai jums ne prie širdies, išmėginkite kitas priemones, skirtas tobulam antakių makiažui sukurti:

  • Antakių šešėliai natūraliai paryškina antakius ir suteikia jiems norimą formą. Jie įprastai tepami specialiu kampiniu antakių šepetėliu, o formuoti antakius turėtumėte pagal viršutinę antakių liniją. Užbaikite makiažą iššukuodami antakius šepetėliu-šukutėmis.
  • Kaip ir antakių pieštukas, antakių flomasteris leidžia nubrėžti atskirus antakių plaukelius.
  • Antakių pomada arba antakių vaškas suteikia ilgai išliekantį ryškinamąjį poveikį. Viskas, ko reikia norint naudoti šią priemonę – tinkamas šepetėlis.
  • Antakių gelis arba antakių tušas švelniai paryškina kiekvieno antakių plaukelio spalvą suteikdamas subtilią ir natūralią išvaizdą.

Patarimas: norite, kad antakių makiažas išliktų kiek įmanoma ilgiau, net ir tada, kai už lango blogas oras? Rinkitės vandeniui atsparų antakių pieštuką!

Rūpindamiesi blakstienomis ar lūpomis nepamirškite antakių. Įsigykite visų reikiamų antakių priemonių rinkinį, nepamirškite reguliariai formuoti ir pešioti antakių ir kas dieną mėgaukitės tobula jų išvaizda.