2021 M. JUODASIS PENKTADIENIS

Kada vyks 2021 m. „juodasis penktadienis“?

Šiais metais „juodasis penktadienis“ vyks lapkričio 26 d., tačiau Notino.lt „juodojo penktadienio“ pasiūlymais galėsite naudotis visą savaitę, t. y. nuo pirmadienio, 2021 m. lapkričio 22 d., iki sekmadienio, 2020 m. lapkričio 28 d. Taigi turėsite pakankamai laiko įsigyti pamėgtų prekių už nuostabią kainą.

Notino ypatingi pasiūlymai ir išpardavimai

Negalite sulaukti „juodojo penktadienio“? Mūsų nuolaidomis galite pasinaudoti visus metus. Paprasčiausiai stebėkite ypatingus pasiūlymus arba registruokitės gauti mūsų naujienlaiškį. Taip daugiau niekada nepraleiskite nuolaidų savo mėgstamiems kvepalams ar grožio priemonėms!

Kaip atrodo Notino „juodasis penktadienis“?

Notino.lt „juodasis penktadienis“ – tai savaitė, kai siūlome dideles nuolaidas populiariausiems kvepalams ir grožio priemonėms. Su mūsų nuolaidos kodu gausite 20 % nuolaidą atrinktiems populiariems prekių ženklams. Įsigykite Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier ir kitų prekių ženklų gaminių už ypatingą kainą.

Kaip sugalvojome vasaros „juodąjį penktadienį“?

Ieškote apsauginio kremo nuo saulės, kelioninio dydžio reikmenų, naujų makiažo priemonių ar kvepalų, tiksiančių vasaros festivaliui? Jei taip, pasinaudokite Notino vasaros „juodojo penktadienio“ išpardavimu ir įsigykite visas reikiamas prekes 20 % pigiau, o sutaupytus pinigus paskirkite kitai kelionei. „Juodasis penktadienis“ pravers net ir labiausiai saulėtą vasarą!

Kas yra „juodasis penktadienis“?

„Juodasis penktadienis“ – tai apsipirkimo diena, kilusi JAV ir paplitusi visame pasaulyje. „Juodojo penktadienio“ išpardavimai vyksta dieną po Padėkos dienos ir yra žinomi dėl milžiniškų nuolaidų. Kiekvienais metais „juodasis penktadienis“ atidaro kalėdinio apsipirkimo karštinę.

Pirmasis „juodasis penktadienis“ įvyko 1929 m. Po Niujorko vertybinių popierių rinkos griūties prasidėjusi ekonominė krizė paskatino kai kuriuos mažmenininkus siūlyti nuolaidas ir taip skatinti žmones apsipirkti. Ši proga greitai įgavo pagreitį, o šiais laikais „juodasis penktadienis“ laikomas viena didžiausių metų apsipirkimo švenčių.

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Įvertinimas
  •   10
  •   1
  •   1
Perkamiausi