Ploni plaukai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Ploni plaukai
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Įvertinimas
  •   1
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Ieškote gerų priežiūros priemonių ploniems plaukams? Ploni plaukai yra dažna moterų problema.

Tokie plaukai stokoja apimties, yra nusvirę žemyn ir sunkiai formuojami. Laimei yra priemonių, galinčių jums padėti. Geros plonų plaukų priežiūros pagrindas – tinkama šukuosena ir specialios priemonės, kurios stiprina plaukus ir suteikia jiems apimties.

Rinkitės priemones be alkoholio, pagamintas iš švelnaus poveikio medžiagų. Plaukite plaukus naudodami ploniems plaukams skirtą šampūną, kuris padidins jų apimtį ir suteiks lengvumo bei purumo. Rekomenduojame išmėginti šampūną su kofeinu, suteiksiantį plaukams nuostabią apimtį.

Rinkitės kondicionierių, kuris stiprina plaukus jų nenusverdamas. Niekada netepkite kondicionieriaus ant plonų plaukų šaknų, nes jie dar labiau nusvirs žemyn. Kartą per savaitę galite naudoti specialiai ploniems plaukams skirtą kaukę. Šukuosenos formavimo želės ir putos įprastai yra per sunkios ploniems plaukams. Jei norite suteikti plaukams apimties, rinkitės plaukų laką.

Iš gausaus ploniems plaukams skirtų priemonių asortimento internetinėje parduotuvėje notino.lt tikrai išsirinksite sau tinkantį gaminį. Mūsų parduotuvėje rasite šampūnų nusvirusiems plaukams, apimties suteikiančių purškiklių bei plaukus stiprinančių kondicionierių ir kaukių. Mes taip pat siūlome skubų visų prekių pristatymą.