Riebūs plaukai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Riebūs plaukai
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Vargina besiriebaluojantys plaukai? Išvenkite užburto kasdienio plaukų plovimo ir plaukų rišimo į uodegėlę rato ir pasinaudokite mūsų siūlomu sprendimu!

Kaip padėti riebiems plaukams? Šią problemą dažnai sukelia stresas, hormonų pusiausvyros sutrikimai ir mityba, tačiau ją gali lemti ir netinkama plaukų priežiūra. Norint sulėtinti plaukų riebalavimąsi ir suteikti plaukams daugiau standumo bei apimties svarbiausia išsirinkti geriausią šampūną riebaluotis linkusiems plaukams.

Riebiems plaukams rekomenduojamos priemonės

Sukamaisiais judesiais įmasažuokite riebiems plaukams skirtą šampūną į galvos odą. Nešveiskite galvos odos ar nenaudokite per daug jėgos. Visuomet skalaukite plaukus drungnu arba šaltu vandeniu, nes šaltas vanduo užveria poras ir sumažina riebalavimąsi.

Jei jūsų plaukai itin riebūs, specialistai rekomenduoja „mokyti“ plaukus ilginant laikotarpį tarp plaukų plovimo. Kuo dažniau plaunate plaukus, tuo daugiau sebumo gamina jūsų galvos oda.

Kaip paslėpti riebius plaukus jų neplaunant ar nesurišant į kuodą? Išmėginkite sausąjį šampūną. Jis atgaivins plaukus, kurie atrodys taip, lyg ką tik išplauti!

Kokios kitos priemonės gali padėti kovojant su riebiais plaukais, išskyrus šampūną?

Ką daryti, jei šampūno nepakanka kovojant su riebiais plaukais? Vieną ar du kartus per savaitę išmėginkite kaukę riebiems plaukams, kuri pamaitins plaukus ir pašalins galvos odoje susikaupusį sebumo perteklių.

Riebiai odai taip pat itin tiks plaukų šveitiklis, kuris pašalins visus nešvarumus ir šukuosenos formavimo priemonių likučius. Šios priemonės teikiamą naudą pastebėsite vos po pirmojo naudojimo!

Riebios pleiskanos ir niežulys

Riebios pleiskanos – dažnos riebių plaukų palydovės. Jei susidūrėte su šia problema, rinkitės šampūną riebioms pleiskanoms, kuris pašalins riebias odos plokšteles ir bent kelioms savaitėms užkirs kelią naujų pleiskanų susidarymui.

Jei jus vargina galvos odos niežėjimas, išmėginkite šampūną riebiems plaukams su vitaminu E, kuris atkuria ir ramina odą. Kitas puikus sprendimas – natūralūs šampūnai riebiems plaukams. Jie ne tik ramina sudirgusią galvos odą, bet ir pasižymi maloniu kvapu!

Notino.lt rasite geriausių riebių plaukų priežiūros priemonių už nuostabią kainą. Galėsite rinktis iš Kérastase, Farmona ir kitų plaukų priežiūros ekspertų gaminių!