Uriage

Apie Uriage

Praėjo 2000 metų, kai Prancūzijos Alpių širdyje buvo atrastas unikalus Uriage terminis šaltinis. Šio šaltinio vanduo 75 metus teka per geologinį pagrindą ir kelionėje įgyja mineralų bei mikroelementų. Teigiamą šio vandens su regeneracinėmis galiomis poveikį nuo 1992 m. Uriage dermatologinės laboratorijos naudoja savo naujoviškuose kosmetikos gaminiuose.

 

Uriage terminis vanduo padeda nuraminti veido ir kūno odą, apsaugo nuo dehidratacijos ir stiprina odos barjerą. Vanduo pakuojamas tiesiai virš šaltinio, kad būtų išsaugota jo tikroji nauda.

Dėl savo pranašumų Uriage odos priežiūros priemones rekomenduoja viso pasaulio dermatologai, jas labai mėgsta daugelis klientų. Vanduo yra toks populiarus, kad kas 10 sekundžių parduodamas vienas Uriage Eau Thermale!

Vieni populiariausių šio prancūziško prekės ženklo produktų yra Uriage drėkiklis, Uriage Bariéderm, kuris rūpinasi jūsų rankomis, arba maitinamasis Uriage Xémose ir Uriage Hyséac valomasis tonikas. Taip pat verta paminėti Uriage Age Protect jauninamąją liniją, Uriage Roséliane produktus jautriai odai ir Uriage Bariésun apsaugos nuo saulės priemones. Žinoma, negalime pamiršti vaikų – Uriage vaikams siūlo daugybę dermatologiškai patikrintų produktų.

Išbandykite naudingą šio Alpių vandens poveikį. Jūsų odai tai patiks!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi