Barzdos priežiūra

Perkamiausi

Rūpestingai prižiūrėkite barzdą ir išmėginkite aukštos kokybės vyriškas priežiūros priemones iš notino.lt! Barzdos grįžo į madą, o tobula barzda yra laikoma tikro vyro ženklu, tad užsiauginti barzdą tikrai verta!

Barzdos priežiūra apima plovimo, kirpimo, maitinimo, šukavimo ir formavimo procedūras. Siūlome įsigyti muilų ir specializuotų barzdos šampūnų, padėsiančius išvalyti dulkes ir kitus nešvarumus. Išplautą barzdą reikia pamaitinti naudojant barzdos balzamą ar aliejų. Šios priemonės sudrėkins barzdą ir suteiks jai glotnumo.

 Užtikrinkite tinkamą barzdos plaukelių ilgį naudodami barzdaskutę. Barzdos formavimui naudokite barzdos šepetį ir barzdos vašką.

Tikriems entuziastams siūlome išmėginti specializuotų barzdos priežiūros priemonių rinkinį, kuris gali tapti tobula dovana barzdotam jūsų gyvenimo draugui.

Rinkitės DANDY, Zew, The Bluebeards Revenge, Captain Fawcett ir daugybės kitų žinomų prekių ženklų vyriškas priežiūros priemones! Mūsų parduotuvėje rasite tik aukščiausios kokybės vyriškų priežiūros priemonių.