Pereiti prie pagrindinio turinio

Baobab

Baobab

Belgijos prekių ženklo Baobab kvapiosios žvakės ir difuzoriai įkvėpimo semiasi iš laukinės gamtos, kelionių ir prisiminimų apie tolimas Afrikos vietas. Jūsų pojūčius sužadins ne tik neįprasti kvapų deriniai, bet ir gražus dizainas, kuris papuoš interjerą ir sukurs jaukią atmosferą.

 

Prekių ženklas Baobab buvo sukurtas kerinčiame Tanzanijos kraštovaizdyje Afrikoje 2002 m. Nuo pat pradžių žvakės ir difuzoriai yra gaminami pasitelkiant geriausius Europos meistrus ir kruopščiai atrinktas medžiagas. Vaškas iš Vokietijos sluoksnis po sluoksnio liejamas rankomis, stiklinius indelius pučia stiklo meistrai iš Lenkijos, keraminiai indai gaminami rankomis Portugalijoje, odinės apipintų žvakių etiketės daromos Italijoje, dagtys gaminamos iš egiptietiškos medvilnės, o kvepalus kuria geriausi parfumeriai Grase – nuo seno žinomame parfumerijos centre. Žvakių dizainas ir pakuotės kuriama Belgijoje, kuri garsėja kūrybiškumu ir elegancija mene.

Kiekvienas Baobab difuzorius ar žvakė yra originalus rankų darbo kūrinys, kuris jūsų namams suteiks unikalaus Baobab žavesio. Žvakės Baobab Collection padės atrasti ne tik gyvybingą Afrikos, bet ir kitų pasaulio kraštų kraštovaizdį. Pavyzdžiui, kolekcijos Baobab Pearls pavadinimą įkvėpė Ramiojo vandenyno brangakmenių grožis. Kitų kolekcijų gaminiai padės jums mintimis nusikelti į įvairiausias pasaulio vietas – nuo Egipto piramidžių iki Kinijos sienų ir Rusijos stepių. O Baobab difuzoriai jus sužavės savo ilgaamžiškumu ir galimybe juos papildyti.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą