Pereiti prie pagrindinio turinio

Dovanų pakavimas

Nemėgstate pakuoti dovanų? Mes supakuosime už jus!

Perkate produktus iš „Notino“ mylimajam, bet neturite laiko ar idėjų kaip dovaną supakuoti? Palikite tai mums! Mes profesionaliai supakuosime prekes, o dėžutę papuošime satino kaspinu. Dovaną brangiam asmeniui galite įteikti patys arba išsiųsti jam tiesiai iš mūsų.

Kiek kainuoja dovanų pakavimas?

Už pakavimą taikome vienodą 4,99 EUR mokestį. Jei kelias prekes norite įpakuoti į skirtingas dovanų dėžutes, turėsite sumokėti už kiekvieną dėžutę atskirai.

Kaip užsakyti dovanų pakavimo paslaugą?

Prieš baigdami užsakymą, pasirinkite dovanų pakavimo paslaugą ir norimą dėžutės spalvą. Jei prekes norite pakuoti į skirtingas dėžutes, pridėkite daugiau dėžučių ir nurodykite, kurią prekę į kokią dėžutę įpakuoti. Jei dovanų dėžučių spalvos vienodos, mes jas pažymėsime, kad nesumaišytumėte.

Ar visi produktai telpa į dovanų dėžutę?

Mūsų dovanų pakavimo paslauga tinka daugeliui prekių, kurias randate internetinėje svetainėje. Į dėžutę netelpančios prekės peržiūros režime bus pažymėtos pilkai ir dovanų pakavimo funkcija tokiems produktams bus neaktyvi. Netelpančios prekės atkeliaus kartu su užsakymu, tačiau ne dovanų dėžutėje.

Kiek prekių telpa į vieną dovanų dėžutę?

Kad dovana atrodytų nepriekaištingai gražiai, į vieną dovanų dėžutę dedame ne daugiau kaip 3 vienetus prekių. Jei norite supakuoti daugiau produktų, tiesiog pasirinkite dar vieną dovanų dėžutę. Vienu užsakymu galite įsigyti iki 4 dovanų dėžučių ir pasirinkti, kokios prekes pakuoti kaip dovanas, o kurių ne.

Ar būtina į dovanų dėžutes supakuoti visą užsakymą?

Ne, nebūtina. Jei vienu užsakymu produktus perkate ir sau ir brangiems žmonėms, tiesiog pasirinkite, kurias prekes norite supakuoti.

Dovaną norite išsiųsti tiesiai gavėjui?

Jei mylimą žmogų iš tiesų norite nustebinti, mes galime dovaną pristatyti. Baigiant formuoti užsakymą tiesiog nurodykite kitą adresą, o sąskaitos faktūros laukelyje nurodykite savo. Viskuo kitu pasirūpinsime mes. Visas užsakymas pristatomas tik į vieną adresą. Jei norite pradžiuginti daugiau nei vieną žmogų, turėsite suformuoti kelis skirtingus užsakymus.

Kada siunta bus pristatyta?

Mes ypač stengiamės, kad jūsų dovana būtų supakuota nepriekaištingai. Todėl tokios siuntos paprastai atkeliauja 1-2 dienomis vėliau.

Ar dovanų dėžutė nebus pažeista siunčiant?

Dovanų dėžutę visada pakuojame į standartinę siuntimo dėžę, kad ji nebūtų apgadinta.

Ar prie siuntinio bus pridėta sąskaita faktūra?

Sąskaitą faktūrą pridedame tik prie siuntų, kurios keliauja į mūsų atsiėmimo taškus. Jei pasirinkote siuntą pristatyti į konkretų adresą, sąskaitą faktūrą siunčiame el. paštu.

Ar dovanai supakuotas prekes galima grąžinti?

Taip, dovanų pakavimo paslauga nekeičia mūsų prekių grąžinimo politikos. Atkreipiame dėmesį, kad grąžinti galite tik prekes, bet ne dovanų dėžutes.

Ką daryti, jei dovanų pakavimo paslauga laikinai neprieinama?

Dovanas itin rūpestingai pakuoja mūsų speciali komanda, todėl per dieną dovanai pakuojamų užsakymų kiekis gali būti ribotas. Jei ši paslauga laikinai neprieinama, pabandykite dar kartą kitą dieną.