Pereiti prie pagrindinio turinio

 Notino siekia įnešti į jūsų gyvenimą kuo daugiau grožio. Mums svarbu, kad ne tik turinys, bet ir pakuotė būtų patraukli. Pradžiuginkite savo artimuosius užsakydami dovaną iš Notino, kurią mes supakuosime ypač dailiai. Teliks įteikti dovaną. Beje, tiesiai gavėjui ją galime nusiųsti ir mes.

Kaip užsisakyti dovanų įpakavimą?

1.       Krepšelyje pasirinkite „dovanų įpakavimas“
2.        Pasirinkite norimos spalvos įpakavimą
3.        Pasirinkite norimus įpakuoti produktus
4.        Jeigu norite užsakomus produktus įpakuoti į kelias dėžutes, pridėkite papildomų dovanų dėžučių ir pasirinkite produktus, kuriuos norėsite į jas įpakuoti

Paskutinė pastaba: jei užsisakote kelis tų pačių spalvų įpakavimus, pažymėsime dėžutes, kad galėtumėte lengviau suprasti, kas slepiasi jų viduje.

Kiek kainuoja šventinis dovanų įpakavimas?

Šventinis dovanų įpakavimas kainuoja 4,99 Eur. Jei užsakytas prekes norėsite supakuoti į kelias dovanų dėžutes, prašysime už kiekvieną jų sumokėti atskirai.

Ar galima šventiškai įpakuoti kiekvieną pirkinį?

Daugumą mūsų elektroninėje parduotuvėje esančių prekių galime įpakuoti už jus. Jei tam tikros prekės netelpa į dovanų dėžutę, peržiūroje jos bus pažymėtos pilkai ir negalėsite pasirinkti šių prekių šventinio įpakavimo paslaugos. Tuomet įsigytos prekės bus pristatytos kartu su visa siunta, tačiau ne dovanų dėžutėje.

Norite išsiųsti įpakuotą dovaną tiesiai gavėjui?

Nuostabu, kad išties norite nustebinti dovanų gavėją! Mielai pristatysime dovaną už jus. Jums tereikia užsakymo metu prie pristatymo adreso įrašyti dovanos gavėjo adresą, o prie apmokėjimo adreso įrašyti savąjį. Visa kuo kitu pasirūpinsime mes.

Vienas užsakymas gali būti išsiųstas tik vienu adresu. Jei norite dovanomis nustebinti daugiau savo artimųjų, kiekvienam iš jų privalote sukurti naują užsakymą.

Notino PATARIMAS: prie dovanos taip pat galite pridėti ir dedikaciją. Užsakymo krepšelyje spustelėkite laukelį „Noriu įterpti dedikaciją“ ir įrašykite savo žinutę.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kiek produktų telpa į šventinę dovanų pakuotę?
Į kiekvieną dėžutę galime įdėti daugiausiai 3 prekes. Tai darome dėl to, kad atidarius dovaną ji atrodytų kuo dailiau. Jei norite įpakuoti daugiau prekių, tiesiog pasirinkite dar vieną dėžutę. Vieno užsakymo metu galime įpakuoti 4 dovanų dėžutes.
 
 
Ar visos užsakymo prekės turi būti įpakuotos šventiškai?
Nebūtinai. Prekės, kurių nenorėsite įpakuoti šventiškai, jums bus pristatytos neįpakuotos.
 
 
Kada pristatysime dovaną?
Kiekvieną dovaną pakuojame labai kruopščiai, todėl pristatymas gali užtrukti 1–2 darbo dienas.
 
 
Ar dovanų dėžutė nebus sugadinta transportuojant?
Nesijaudinkite, šventiškai supakuotą dovaną visuomet įdedame ir į standartinę siuntimo dėžę, tad jūsų dovana tikrai būs saugi.
 
 
Ar galima grąžinti šventiškai įpakuotus produktus?
Taip, net ir pasinaudoję šventinio įpakavimo paslauga, prekę galite grąžinti. Tačiau grąžinti galite tik prekes, o ne patį įpakavimą.
 
 
Paslauga šiuo metu nėra teikiama.
Jūsų dovanas ruošia mūsų speciali komanda, kuri kiekvieną dieną gali įpakuoti ribotą skaičių pakuočių. Tad jei šią paslaugą šiandien užsisakė daug klientų, ja pasinaudoti galėsite kitą dieną.
 
 
Ar į siuntą įdedate ir sąskaitą faktūrą?
Sąskaitą prie siuntos pridedame tik asmeninio siuntos gavimo atveju. Pristačius siuntą, sąskaitą faktūrą rasite ir savo el. pašte.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą