Makiažo pagrindai

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Dengimas
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Makiažo pagrindo atspalvis
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Įvertinimas
  •   5
Perkamiausi

Makiažo pagrindai

Skaistinkite odą, tolyginkite jos atspalvį ir paslėpkite viską, ką reikia paslėpti. Geras makiažo pagrindas tobulai susilies su oda, apsaugos ją nuo išorės veiksnių ir pašalins nuovargio požymius. Notino.lt rasite šimtus makiažo pagrindų, tinkančių bet kokio amžiaus ir tipo odai.Kaip išsirinkti jums tinkamiausią makiažo pagrindą?

  • Pagal odos tipą: jūsų odos tipas lemia idealią makiažo pagrindo konsistenciją ir sudėtį. Sausai odai arba raukšlėms geriausiai tiks drėkinamasis ir skaistinamasis kreminės ar skystos tekstūros makiažo pagrindas. Riebiai odai naudinga žvalgytis kompaktinio ar pudros konsistencijos makiažo pagrindo be aliejaus, kuris neužkimštų porų, o jautriai odai skirto makiažo pagrindo sudėtyje neturėtų būti kvapiųjų ar odą dirginančių medžiagų.
  • Pagal dengimą: stipriai dengiantis makiažo pagrindas puikiai tiks aknės ar kitų netobulumų kamuojamai odai. Jeigu džiaugiatės nepriekaištinga veido oda, galite rinktis lengvai dengiantį pagrindą, padėsiantį sukurti natūralesnį įvaizdį.
  • Pagal efektą: matinį efektą suteikiantis makiažo pagrindas geriausiai tiks blizgiai odai, o skaistinamasis – pavargusiai ir gyvybę praradusiai odai. Drėkinamąjį makiažo pagrindą rinkitės tokiu atveju, jei jūsų oda yra sausa, o standinamasis makiažo pagrindas suteiks odai stangresnę išvaizdą ir paslėps raukšles.
  • Pagal tinkamą makiažo pagrindo atspalvį:visuomet rinkitės makiažo pagrindą, kuris yra šiek tiek šviesesnis nei jūsų oda ir atitinka jūsų odos spalvinį tipą. Šaltiems spalviniams tipams, kuriems būdingos mėlynos ir violetinės spalvos kraujagyslės riešo srityje ir porceliano spalvos oda, tiks šiek tiek rausvi makiažo pagrindai, o šiltiems spalviniams tipams, kurių kraujagyslės yra žalios spalvos, reikalingas gelsvo arba oranžinio atspalvio makiažo pagrindas.

Geriausias makiažo pagrindas atitiks konkrečius jūsų poreikius. Vasarą mėgaukitės vandeniui atspariu makiažo pagrindu arba makiažo pagrindu su SPF, kuris apsaugos nuo žalingų saulės spindulių. Streso kupinas dienas darbe ištversite daug lengviau, jeigu pasirinksite ilgai išliekantį makiažo pagrindą, o aplinką saugantys asmenys pamils natūralius makiažo pagrindus.

Nesvarbu, ar ieškote lengvos konsistencijos makiažo pagrindo, kuris nesubėgs į raukšles, mineralinio makiažo pagrindo ar aknei skirto stipriai dengiančio pagrindo, notino.lt rasite kokybiškų tokių pagarbos nusipelniusių prekių ženklų kaip Estée Lauder, Clinique, Max Factor, Lancôme arba Vichy makiažo pagrindų, kuriuos išbandė tūkstančiai patenkintų klientų. Raskite sau tinkančią priemonę jau šiandien!