Skip to main content

Dermokosmetika

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Įvertinimas
  •   17
  •   1
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Lytis / amžiaus grupė
Rekomenduojama

Kas yra dermokosmetika?

Dermokosmetika – tai speciali odos priežiūros priemonių grupė, atitinkanti griežčiausius farmacijos pramonės reikalavimus. Jai priklausančios priemonės yra itin veiksmingos ir gaminamos bendradarbiaujant su odos priežiūros specialistais (dermatologais, pediatrais, oftalmologais ir farmacininkais). Šių priemonių sauga patvirtinta klinikiniais tyrimais.

Dermokosmetikos priemonės yra hipoalerginės, tinkamos sausai odai ir atitinkančios itin griežtus reikalavimus. Jos yra gaminamos užtikrinant specialiai kontroliuojamus gamybos procesus, kurie skiriasi nuo įprastos kosmetikos gamybos.

Dermokosmetika yra kuriama ir išbandoma glaudžiai bendradarbiaujant su dermatologais, tad tokios priemonės pasižymi didžiausiu veiksmingumu ir farmacine sauga, dėl kurios jos dažnai yra vadinamos „vaistinėje parduodamomis kosmetikos priemonėmis“.

Pasitelkdami išsamius dermatologijos, kosmetologijos ir farmakologijos tyrimus ir šių sričių žinias dermokosmetikos prekių ženklai nuolat pildo odos priežiūros priemonių rinką naujovėmis ir pristato klientams naujausius ir veiksmingiausius odos priežiūros sprendimus.

Dermokosmetiką gali naudoti kiekvienas, įskaitant bet kokio amžiaus vyrus, moteris ir vaikus. Ji itin tinka žmonėms, kurie nori žinoti, kaip gaminamos priemonės ir kokia yra jų sudėtis, o ypač tiems, kuriems rūpi, kokią kosmetiką jie naudoja, ir tiems, kurie nori pasitarti su tam tikros odos priežiūros srities specialistais. Dermokosmetika taip pat tinka jautriaodžiams žmonėms, kurie tikisi patikimų rezultatų ir renkasi užtikriną kokybę ir saugą.