Akių kosmetinis pieštukas

Filtruoti
Perkamiausi

Jei ieškote priemonės, kuri tepasi tiksliausiai ir išlieka ilgiausiai, rinkitės skystąją akių kontūro priemonę arba gelinę akių kontūro priemonę.

Internetinėje parduotuvėje Notino rasite gausų Lancome, Chanel arba Clinique skystųjų akių kontūro priemonių su smulkiais šepetėliais pasirinkimą arba Bobbi Brown, Missha, L'Oréal ir kitų prekių ženklų gelinių akių kontūro priemonių pasirinkimą. Sukurkite tobulą „katės akių“ makiažą naudodami skystąją akių kontūro priemonę arba akių kontūro flomasterį, padėsiantį nubrėžti tiksliai lenktą kontūrą. Rinkitės vandeniui atsparų akių kosmetinį pieštuką, jei norite sukurti visą dieną išliekantį įvaizdį.

Pabrėžkite akis pasirinkdami sau tinkantį akių kosmetinį pieštuką! Sukurkite jausmingą katės akių makiažą arba apvalių ir kerinčių akių įvaizdį. Trumpai tariant, naudokite akių kosmetinį pieštuką taip, kaip jums patinka! Paįvairinkite makiažą naudodami ne tik akių kosmetinį pieštuką, bet ir mėgstamą blakstienų tušą ir mėgaukitės visą dieną išliekančiu dramatišku įvaizdžiu.

Akių kosmetinio pieštuko rūšys

Visiems patinka skirtingi dalykai, tad išmėginkite kelis akių kosmetinius pieštukus ir įsitikinkite, kuris iš jų geriausiai jums tinka!

 • Akių kontūro flomasteris yra praktiška priemonė, naudojama panašiai kaip žymeklis arba rašiklis – teturite nuimti kamštelį ir piešti liniją. Flomasterio galiukas leidžia nubrėžti ploną liniją šalia vidinio akies kampučio bei storesnę liniją kitame akies kampe.
 • Gelinis akių kosmetinis pieštukas taip pat puikiai tinka norint nubrėžti ploną ir storą liniją. Viskas priklauso nuo šepetėlio, todėl turite pasirinkti šepetėlį storais šereliais, kuris palaiko tą pačią formą ir padeda nubrėžti tikslią liniją.
 • Skystajai akių kontūro priemonei reikalingas didesnis tikslumas, tačiau ji gali padėti nubrėžti gražiausią ir ploniausią liniją.
 • Akių kosmetiniu pieštuku gali tapti net akių šešėliai. Viskas ką turite padaryti – išsirinkti tinkamą atspalvį ir plonu šepetėliu tepti šią priemonę ant akių vokų. Akių kontūro linija, nubrėžta naudojant akių šešėlius, atrodo ne taip ryšiai ir yra lengviau pataisoma.
 • Pieštukas akims paryškinti yra toks pat patogus kaip ir skystasis arba gelinis akių kosmetinis pieštukas. Geriausias pieštukas akims paryškinti turi ploną galiuką, kuris leidžia sukurti plonytę liniją ir švelnesnį įvaizdį.

Akių kosmetinių pieštukų rūšys pagal jų savybes

 • Vandeniui atsparus akių kosmetinis pieštukas suteiks įvaizdį, kuris nenusitrins ir lydės jus visų vasaros nuotykių metu. Šią priemonę galite naudoti visus metus, pvz., ruošdamiesi apsilankyti baseine arba pirtyje.
 • Spalvingas akių kosmetinis pieštukas gali tapti gaivią išvaizdą suteikiančia alternatyva klasikiniam juodam akių kosmetiniam pieštukui. Pilkos arba rudos spalvos akių kosmetinis pieštukas neatrodo taip ryškiai, o šviesios spalvos, pvz., mėlyna ar rožinė, visad atrodys nuostabiai ir žaismingai.
 • Blizgus akių kosmetinis pieštukas – puikus pasirinkimas vakarėliui ir ypač tiks norintiems sublizgėti.

Mūsų patarimas: jei norite, kad akys atrodytų didesnės, naudokite baltos spalvos akių kosmetinį pieštuką ant viršutinių akių vokų.

Kaip naudoti akių kosmetinį pieštuką?

Tobulos akių kontūro linijos nubrėžimas – ne raketų mokslas, o jums tereikia tvirtos rankos ir šiek tiek praktikos. Nepamirškite pradėti nuo akių šešėlių pagrindo, kuris leis akių kosmetiniam pieštukui ilgiau išlikti ir suteiks ryškumo. Tad kaip reikia naudoti akių kosmetinį pieštuką?

 1. Įsivaizduokite, kad jūsų akies vokas suskirstytas į tris dalis – išorinę dalį, kurioje suformuojamas akių kontūro linkis, vidinį kamputį ir vidurinę dalį, kuri driekiasi nuo akies centro iki išorinio kampučio.
 2. Brėžkite liniją, prasidedančią vidurinėje voko dalyje ir pasibaigiančią išoriniame kamputyje. Tai turėtų pavykti vos vienu brūkštelėjimu.
 3. Tada imkitės vidinės dalies ir brėžkite liniją nuo blakstienų augimo pradžios iki ten, kur baigiasi akies voko centras, sujungdami šią liniją su ta, kurią nubrėžėte anksčiau. Tai geriausiai atliksite naudodami akių kontūro pieštuko galiuką ar kampinį šepetėlį.
 4. Tą patį pakartokite su kita akimi.
 5. Galiausiai sukurkite linkį. Pradėkite brėždami aukštyn kylančią liniją išoriniame kamputyje ir įsitikinkite, kad abiejų akių vokų linijos forma ir kryptis yra vienodai, o tada lengvu judesiu sujunkite linkius su likusia linijos dalimi užpildydami visas tuščias vietas.

Jei ieškote priemonės, kuri tepasi tiksliausiai ir išlieka ilgiausiai, rinkitės skystąją akių kontūro priemonę arba gelinę akių kontūro priemonę.

Įsigykite geriausių akių kosmetinių pieštukų, kurie priblokš kiekvieną, esantį šalia, tik notino.lt!

Internetinėje parduotuvėje Notino rasite gausų Lancome, Chanel arba Clinique skystųjų akių kontūro priemonių su smulkiais šepetėliais pasirinkimą arba Missha, L'Oréal ir kitų prekių ženklų gelinių akių kontūro priemonių pasirinkimą. Sukurkite tobulą „katės akių“ makiažą naudodami skystąją akių kontūro priemonę arba akių kontūro flomasterį, padėsiantį nubrėžti tiksliai lenktą kontūrą. Rinkitės vandeniui atsparų akių kosmetinį pieštuką, jei norite sukurti visą dieną išliekantį įvaizdį.