Lūpų balzamas

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Apsauga nuo saulės
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Įvertinimas
  •   1
  •   1
Perkamiausi

Neleiskite lūpoms išsausėti ir apsaugokite jas nuo šalčio ar kitų nemalonių oro sąlygų. Visuomet su savimi turėkite lūpų balzamą, kad galėtumėte sudrėkinti, pamaitinti ir suteikti lūpoms švelnumo.

Savo rankinėje visuomet turėkite lūpų balzamą, nes jis švelnina suskilusias ir sausas lūpas, kai jų išvaizda nėra pati gražiausia. Naudokite lūpų balzamą arba lajaus balzamą ir džiaukitės gražia šypsena.

Populiariausios lūpų balzamų sudedamosios dalys:

Išmėginkite natūralius lūpų balzamus ir susipažinkite su natūralių sudedamųjų dalių poveikiu:

  • sviestmedžių aliejus drėkina, švelnina ir atnaujina suskilusias lūpas;
  • bičių vaškas ir medus apsaugo lūpas nuo išsausėjimo;
  • avokadų aliejus maitina net labai sausą odą ir skatina elastingumą;
  • ramunėlės ramina sudirgimus ir puikiai tinka jautriai odai.

Lūpų balzamų rūšys

Notino.lt rasite gausų lūpų balzamų asortimentą, iš kurio kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią priemonę. Jums tikrai turėtų patikti lūpų balzamas su SPF, kuris saugos lūpas nuo nudegimo saulėje net ir žiemos metu. Jei svajojate apie putlesnes lūpas, rinkitės putlinamąjį lūpų balzamą.Lūpų balzamas su atspalviu suteiks lūpoms nuostabią spalvą. Mūsų parduotuvėje rasite ir lūpų balzamų vyrams, kurie yra matiniai, skaidrūs ir bekvapiai. Jūs taip pat galite rinktis senovinį ir laiko patikrintą lajaus balzamą.

Išmėginkite populiariuosius EOS lūpų balzamus, kurių forma primena kiaušinį, arba tokių patikimų dermokosmetikos prekių ženklų kaip Bioderma ar Eucerin priemones!

Mūsų patarimas: norėdami pasirūpinti lūpomis geriausiai, kiek tik įmanoma, kartą per savaitę naudokite lūpų šveitiklį, padėsiantį pašalinti negyvas odos ląsteles, ir tepkite lūpų kaukę.