Liežuvio šepetėlis

Liežuvio valiklis
Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai

Pašalinkite liežuvio bakterijas ir džiaukitės gaiviu burnos kvapu! Pasinaudoję dantų šepetėliu, burnos skalavimo skysčiu ir tarpdančių siūlu nepamirškite liežuvio šepetėlio, kuris pašalins ant liežuvio susidariusias apnašas ir užkirs kelią bakterijų plitimui.

Kodėl verta naudoti liežuvio šepetėlį?

Dienos metu liežuvio paviršiuje kaupiasi ir suyra bakterijos, kurios sukelia nemalonų burnos kvapą. Dėl šios priežasties turite valyti ne tik dantis ir tarpdančius, bet ir pašalinti ant liežuvio susidariusias apnašas, nes vos per valandą burnoje esančios bakterijos pradeda ėsti dantų emalį.

Nemalonios liežuvio apnašos ypač pastebimos ryte. Taip yra todėl, kad naktį jūsų kūnas išskiria toksinus, kurie kaupiasi ant liežuvio ir sudaro baltą apnašų sluoksnį. Geriant arba valgant šie toksinai gali iš naujo patekti į jūsų kūną, todėl svarbu atsikėlus valyti liežuvį naudojant liežuvio šepetėlį.

Kaip pašalinti ant liežuvio susikaupusį apnašų sluoksnį?

Naudoti liežuvio šepetėlį lengva. Viskas, ką turite padaryti – ilgais judesiais slinkti šepetėlį liežuvio paviršiumi. Pasiekę liežuvio galiuką nuplaukite liežuvio šepetėlį po tekančiu vandeniu ir kartokite tol, kol liežuvis bus švarus.

Internetinėje parduotuvėje Notino rasite guminių ir plastikinių liežuvio šepetėlių, kurie efektyviai pašalins ant liežuvio susidariusią plėvelę. Nesvarbu kokią medžiagą pasirinksite, naudodami liežuvio šepetėlį visuomet nuvalysite bakterijas geriau nei naudodami dantų šepetėlį. Naudokite gerą Curaprox arba G.U.M liežuvio šepetėlį bent du kartus per savaitę prieš valydamiesi dantis. Nepamirškite kartu naudoti burnos skalavimo skysčio ir džiaukitės visą dieną išliekančiu gaivumo jausmu!