Manikiūro rinkiniai ir nagų dildės

Perkamiausi

Džiaukitės namuose atliekamomis manikiūro procedūromis ir tobulai prižiūrėtais nagais! Nesvarbu, ar ieškote manikiūro rinkinio, apimančio visas reikiamas priemones, pedikiūro rinkinio ar tiesiog geros nagų dildės, odelių šalinimo įrankio, nagų blokelio, nagų žirklių ar karpiklių, iš gausaus namuose naudoti skirtų manikiūro įrankių asortimento internetinėje parduotuvėje notino.lt tikrai išsirinksite tai, ko reikia gražioms rankoms ir nagams!

Kokios priemonės privalo būti gerame manikiūro rinkinyje?

Gera nagų dildė, padėsianti per kelias minutes suteikti nagams tobulą formą. Išsirinkite dildę, kuri geriausiai atitiks jūsų poreikius:

  • stiklinė dildė nesukelia lūžinėjimo ir yra ilgaamžė;
  • metalinė arba popierinė dildė puikiai tiks, jei reikia pagalbos užbaigiant manikiūrą, tačiau tokia dildė nėra ilgaamžė. Tai geras pasirinkimas, jei dažnai pametate nagų dildes.

Nagų žirklės padės palaikyti idealų nagų ilgį ir formą. Norėdami, kad žirklės būtų veiksmingesnės, prieš kirpdami pamirkykite nagus vandenyje.

Nagų karpikliai yra sukurti nagams trumpinti ir ypač tinka storiems nagams. Dėl šios priežasties karpikliai tapo nepamainoma bet kokio manikiūro arba pedikiūro rinkinio dalimi.

Odelių šalinimo įrankis naudojamas greitai ir tiksliai atstumti užaugusias odeles.

Nagų šlifavimo blokelis naudojamas manikiūro pabaigoje. Jis yra skirtas ne nagams dildyti, o nago paviršiui šlifuoti. Šis įrankis suteikia nagams natūralų žvilgesį net ir nenaudojant nagų lako.

Kaip atlikti manikiūrą namuose?

Jeigu esate pasiryžę atlikti manikiūrą namuose, sukluskite! Turime jums kelis patarimus, kaip mėgautis šiuo ritualu ir pasiekti geriausių galimų rezultatų.

  • Pašalinkite nešvarumus ir nagų lako likučius naudodami nagų lako valiklį.
  • Patrumpinkite nagus naudodami nagų karpiklį ar žirkles.
  • Nagų dilde pradėkite formuoti nagus.
  • Pašalinkite užaugusias nagų odeles nuo nago plokštelės. Išmėginkite odelių šalinimo įrankį arba odelių karpiklį.
  • Užbaikite manikiūrą nepriekaištingai paskleisdami nagų laką. Ar rinksitės subtilų prancūzišką manikiūrą, o gal pasitelksite vaizduotę ir naudosite ryškų bei drąsų atspalvį?

Džiaukitės profesionalios kokybės manikiūru namuose. Pasirinkę gerą manikiūro rinkinį, nagų karpiklį ir stiklinę nagų dildę šią procedūrą atliksite itin lengvai!