Skip to main content

Plaukų tiesinimo žnyplės

Perkamiausi

Nors tiesių ir glotnių plaukų šukuosenos yra mėgstamos jau seniai, šuo metu jos išgyvena tikrą populiarumo bangą.

Jums patinka banguoti, o gal tiesūs plaukai? Nepriklausomai nuo to, gerai pasirinktos plaukų tiesinimo žnyplės padės vos per kelias minutes sukurti tobulą šukuoseną. Išsirinkite geriausias garines, jonizuojančias ar keramines plaukų tiesinimo žnyples ir džiaukitės savo svajonių šukuosena!

Kaip išsirinkti plaukų tiesinimo žnyples?

Ne visos plaukų tiesinimo žnyplės yra vienodos. Priimdami sprendimą visuomet atsižvelkite į kiekvienų tiesinimo žnyplių gamybai naudojamas medžiagas ir savybes.

Plaukų tiesinimo žnyplių rūšys pagal plokštelių dangos medžiagą

 • Keraminės plaukų tiesinimo žnyplės tinka visiems plaukų tipams, nes jų plokštelės įkaista tolygiai ir be jokių temperatūros svyravimų.
 • Titano plaukų tiesinimo žnyplės gali atlaikyti labai aukštą temperatūrą ir yra atsparios įbrėžimams. Jos greitai įkaista ir iš dalies saugo nuo plaukų elektrinimosi.
 • Turmalino plaukų tiesinimo žnyplės drėkina plaukus tiesinimo metu. Jos nuostabiai tinka šiurkštiems arba pažeistiems plaukams, kuriems reikalinga papildoma priežiūra.

Plaukų tiesinimo žnyplių rūšys pagal funkcijas

 • Plaukų gofravimo žnyplės gali padidinti šukuosenos apimtį.
 • Garinės plaukų tiesinimo žnyplės švelniai tiesina plaukus ir užkerta kelią drėgmės praradimui.
 • Jonizuojančios plaukų tiesinimo žnyplės stabdo plaukų elektrinimąsi tiesinimo metu ir suteikia sveiką žvilgesį.
 • Tiesinamieji šepečiai pasižymi šepečio ir tiesinimo žnyplių privalumais. Jie pakelia plaukus nuo šaknų, suteikia jiems glotnumo ir daugiau apimties.
 • Plaukų tiesinimo žnyplės su bangavimo funkcija turi apvalius kraštus, padedančius sukurti tolygias bangas ir lengvai slysti plaukais.
 • Mažos kelioninio dydžio plaukų tiesinimo žnyplės užims itin mažai vietos jūsų lagamine. Jos puikiai tinka net ir ruošiantis trumpoms kelionėms, kurių metu norite atrodyti nuostabiai.
 • Plaukų tiesinimo ir garbanojimo žnyplės „du viename“ padės sukurti nuostabią glotnią šukuoseną ir bangas, kurioms neįmanoma atsispirti, sutaupys vietos jūsų vonios kambaryje.
 • Ultragarsinės plaukų tiesinimo žnyplės nuostabiai rūpinasi jūsų plaukais, tad tinka net itin pažeistiems plaukams.

Ar jau girdėjote apie keratinines plaukų tiesinimo žnyples?

Tikriausiai jau žinote, kad keratinas yra viena pagrindinių plauko „statybinių medžiagų“, kuri regeneruoja ir maitina plaukus. Notino.lt taip pat rasite plaukų tiesinimo žnyplių su keratinu, kurios pasižymi tuo pačiu teigiamu poveikiu. Šių žnyplių plokštelės prisotintos keratino, kuris glotnina jūsų plaukus, suteikia jiems sveiką žvilgesį bei stabdo elektrinimąsi ir drėgmės praradimą.

Vis dar nežinote, kurias plaukų tiesinimo žnyples rinktis? Pasisemkite įkvėpimo perskaitę mūsų įrašą apie geriausias plaukų tiesinimo žnyples! Kad ir kurias žnyples pasirinktumėte, nepamirškite naudoti tinkamų apsaugos nuo karščio priemonių.

Jei norite pasigirti tobulai tiesių plaukų įvaizdžiu, visuomet turite naudoti patikimus šukuosenos formavimo įrankius. Notino siūlo gausų BaByliss, ghd, Valera, label.m ir kitų patikimų prekių ženklų elektrinių plaukų tiesinimo žnyplių asortimentą. Naudodami aukštos kokybės plaukų tiesinimo žnyples galėsite jaustis užtikrinti, kad jūsų plaukai ilgai išliks sveiki ir glotnūs. Geras tiesintuvas nepeša plaukų, greitai įkaista, yra patogus naudoti ir ištiesina plaukus per kelias sekundes. Neužmirškite naudoti apsauginės priemonės nuo karščio, padėsiančios plaukams neišsausėti.