Skip to main content

Kvapiosios žvakės

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Dagčių skaičius
Namų kvapų savybės
Vaško rūšis
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Lytis / amžiaus grupė
Rekomenduojama

Laukia romantiška vakarienė dviese, Kalėdų šventė ar paprasčiausia akimirka, skirta atsipalaiduoti po sunkios dienos? Kvapiosios žvakės pravers bet kokia proga. Jos sukuria tinkamą atmosferą ir padeda jums susieti aromatą su malonia akimirka. Juk kvapai tikrai turi įtakos nuotaikai, tad kvapiąsias žvakes galima laikyti puikiu būdu pralinksmėti.

Notino.lt siūlo įsigyti aromaterapinių žvakių, kurių aromatai ne tik sušildys, bet ir nuramins sielą. Galite rinktis levandų, vanilės ar net moliūgų pyrago kvapus. Nuostabu! Nepamirškite įsigyti kalėdinių žvakių, kurios pripildys namus kvapų, kol jūs kepsite kalėdinius skanėstus ir žiūrėsite šventinius filmus.

Jei nesate abejingas gražiam dizainui, rinkitės dekoratyvinę žvakę. Stilinga žvakė puikiai tiks bet kokiuose namuose.

Nedidelės kvapniosios žvakės

Jei mėgstate išmėginti skirtingus kvapus ar paprasčiausiai nesate tikras dėl savo pasirinkimo, jums tiks nedidelės kvapniosios žvakės. Jos sveria tik apie 50 g ir dega maždaug 15 valandų. Galite padėti kelias nedideles kvapniąsias žvakes skirtingose namų vietose ir pripildyti juos kvapų.

Kvapiosios žvakės stikliniuose induose

Šios prabangios žvakės puikiai tinka bet kokiame kambaryje. Jos tapo populiariu namų aksesuaru bei išskirtine dovana visiems, kuriems patinka kvapiosios žvakės. Žvakė stikliniame inde yra ganėtinai draugiška aplinkai. Jai išdegus galite išvalyti indą ir naudoji jį pakartotinai.

Žvakės su medine dagtimi

Neprivalote leisti pinigų nameliui kalnuose, nes jaukią atmosferą galite sukurti net ir gyvendami triukšmingo miesto širdyje. Žvakės spragsinčia dagtimi – viskas, ko reikia norint mėgautis malonia šiluma, nuostabiu kvapu ir spragsinčio laužo garsu.

Kvapiosios arbatinės žvakės

Ieškote arbatinių žvakių, kurios tiktų nuostabioms jūsų žvakidėms? Pamirškite nuobodžias baltas ir bekvapes arbatines žvakes ir sukurkite norimą atmosferą virtuvėje ar miegamajame pasitelkdami kvapiąsias arbatines žvakes. Jos dega taip pat gerai kaip ir įprastos, kvepia švariais skalbiniais, kašmyru ar net cinamonu. Nuostabu!

Natūralios kvapiosios žvakės

Natūraliomis vadinamos žvakės, pagamintos iš sojų, bičių vaško, kokosų ar augalų vaško, o vienas iš jų privalumų – ilgesnis degimo laikas nei parafino žvakių. Natūralaus vaško žvakės gali skleisti kvapą net išdegusios.

Kokia kvapiųjų žvakių rūšis jums labiausiai patinka? Mėgstate dideles žvakes stikliniame indelyje, bičių vaško žvakes, o gal norite įsigyti visą kvapiųjų žvakių rinkinį?