Skustuvai vyrams

Perkamiausi

Nusiskuskite greitai, lengvai ir tiksliai. Notino.lt siūlo įsigyti geriausių saugių skustuvų, skustuvų su keičiamais peiliukais arba vienkartinių skustuvų, skirtų šlapiam skutimuisi, kuriuos gamina Gillette, Wilkinson Sword, Captain Fawcett ir kiti pagarbos nusipelnę prekių ženklai.

Kokią vyriškų skustuvų rūšį pasirinkti?

  • Vienkartiniai skustuvai puikiai tinka vyrams, kurie skutasi retai ir nenori leisti daug pinigų skustuvui ar pakaitiniams peiliukams. Vyriški vienkartiniai skustuvai yra lengvi ir nereikalauja papildomos priežiūros. Jie lengvai ras vietą vonios kambaryje.
  • Klasikiniai saugūs skustuvai yra metaliniai ir turi būti naudojami su skutimosi putomis. Jie užtikrina tikslų ir glotnų skutimąsi, o aukščiausios kokybės skustuvai gali pašalinti ir negyvas odos ląsteles. Vieno skutimosi peiliuko pakaks 5–7 skutimosi procedūroms.
  • Skustuvai su keičiamais peiliukais yra skirti vyrams, pasižymi praktišku dizainu ir besisukančia galvute, kuri užtikrina saugų skutimąsi net ir sunkiausiai pasiekiamose vietose. Pats skustuvas gali tarnauti daugelį metų, tačiau jo peiliukus reikia keisti kas kelias savaites.

Kaip taisyklingai nuskusti veido plaukus atliekant 4 veiksmus

  1. Sušlapinkite odą ir tepkite skutimosi muilą, skutimosi putas arba skutimosi gelį, kad palengvintumėte mechaninio skustuvo slydimą oda.
  2. Skuskite odą lengvais ir švelniais judesiais. Pradėkite nuo jautresnių veido sričių, kaklo ir smakro, o tada skuskite skruostus ir ūsus.
  3. Skusdamiesi nuplaukite skustuvo peiliukus, o prireikus pakartotinai padenkite odą skutimosi priemone.
  4. Nuraminkite ką tik nuskustą ir nuplautą veido odą naudodami drėkinamąjį kremą arba losjoną po skutimosi.

Nenorite įsigyti nei saugių, nei vienkartinių skustuvų? Tobulai glotnia veido oda galite džiaugtis pasitelkdami kitas priemones. Išmėginkite elektrinę veido skutimosi mašinėlę, kuri nepriekaištingai pašalins veido plaukus, arba tiesų skustuvą, kuris patiks senovinio skutimosi mėgėjams.