Pereiti prie pagrindinio turinio

Vichy

Apie Vichy

Vichy odos priežiūrai skirti produktai garsėja aukšta kokybe ir patikimumu. Jie tinka visiems odos tipams, net ir ypač jautriai odai. Dėl raminančio ir gaivinančio vandens iš Viši mineralinių šaltinių, kuris įeina į Vichy kosmetikos produktų sudėtį, bei kitų aktyviųjų komponentų jau po kelių dienų pastebėsi akivaizdžius rezultatus. Šio mineralinių Viši šaltinių vandens ypatingas poveikis žinomas jau šimtmečius – senovės romėnai šį šaltinį netgi yra skyrę grožio deivei Afroditei.

 

Vichy yra puikus sėkmingos grožio ir mokslo sąjungos pavyzdys. Jo pagrindiniai principai yra matomas poveikis, naujausiais moksliniais tyrimais pagrįsta technologija, griežtos etikos taisyklės ir produktų sudedamųjų dalių formulės, dėl kurių Vichy produktai tinka visiems odos tipams.

Vichy produktai padeda žmonėms visame pasaulyje kasdien prižiūrėti odą. Vichy tikslas – sukurti plataus vartojimo odos priežiūros produktų linijas, kurios tiktų visiems odos tipams ir visiems šeimos nariams. Kad ir kokia būtų Tavo oda, Vichy turės tinkamą produktą.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą