Daili oda neprivalo būti tik svajonė! Kokybiškas maskuoklis – slaptas kiekvieno gero kosmetikos krepšelio ginklas. Jie puikiai užmaskuoja tamsius ratilus po akimis, spuogus, išryškėjusias kraujagysles ir randus, taip pat suteikia odai skaistumo ir paryškina kontūrus jūsų veide. Perskaitykite, kaip išsirinkti geriausią maskuoklį pagal konkrečią odos problemą ar odos tipą, ir jūsų grožio niekas nesustabdys!
Norite žinoti skirtumą tarp makiažo pagrindo ir maskuoklio? Nors maskuoklis yra labai panašus į klasikinį makiažo pagrindą, tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad maskuoklis yra tirštesnės konsistencijos ir labiau pigmentuotas, dėl to lengviau paslėpsite tam tikroje veido odos vietoje esančius netobulumus. Nors makiažo pagrindas dažniausiai tepamas ant viso veido, maskuoklis tepamas tik ant tam tikros veido vietos – pavyzdžiui, ant spuogo, tamsių ratilų po akimis ar ant pigmentinės dėmės. Taigi makiažo pagrindas ir maskuoklis sudaro nenugalimą duetą.
Jei tikrai norite pasikliauti savo maskuokliu, pasirinkite ne tik tinkamą atspalvį, bet ir savo odai tinkamą tekstūrą bei tipą.
Nesvarbu, ar jūsų oda riebi, sausa, problematiška ar brandi, pasirinkus tinkamos konsistencijos maskuoklį, jis puikiai susilies su oda.
Kietas maskuoklis lazdelėje arba maskuojamasis pieštukas yra idealus pasirinkimas riebiai ir probleminei odai. Tai puikiai padengiantis maskuoklis, kurį reikia tepti tik vienu sluoksniu ir vos vieno brūkštelėjimo užteks užmaskuoti spuogams, nedideliems odos netobulumams ir paraudimams burnos srityje.
Patarimas: jei dažnai vargina spuogai, išbandykite maskuoklį nuo spuogų, kuriame yra salicilo rūgšties ir kitų naudingų medžiagų – šios puikiai kurios nuramina odą ir išsausina spuogus.
Maskuoklis su kempinėle ar aplikatoriumi idealiai tinka sausai odai, nes jos neišsausina. Dėl išskirtinės lengvesnės konsistencijos, dažniausiai padengia kiek mažiau nei kietos konsistencijos maskuoklis, tačiau jis lengvai tepasi ir galite jį sluoksniuoti, jis nesusirenka į raukšleles, todėl puikiai tinka brandžiai odai ir siekiant paslėpti paakių raukšles.
Patarimas: Jei oda yra ypač sausa ar turite daugiau raukšlių, išbandykite drėkinamąjį maskuoklį, kuriame yra hialurono rūgšties.
Pusiau skystas veido maskuoklis sujungia kieto ir skysto maskuoklio savybes ir privalumus. Jis padengia labiau nei skystas maskuoklis, bet lyginant su kietu, ypač tinka paakių sričiai, nes puikiai padengia išryškėjusias kraujagysles, spuogelius ir paraudimą.
Patarimas: jus domina natūrali dekoratyvinė kosmetika? Išbandykite natūralų maskuoklį, t.y. maskuoklį su mineralais, pilną augalinių aliejų, ar žolelių ekstraktų su mineraliniais pigmentais.
Norite užmaskuoti konkrečius odos netobulumus, suteikti odai skaistumo ar paryškinti veido kontūrus? Reikiamas maskuoklio atspalvis priklauso nuo norimo pasiekti tikslo. Galite naudoti savo odos atspalvio maskuoklį arba pasirinkti spalvotą maskuoklį, kuris maskuoja konkrečią odos problemą, pvz., spuogus, tamsius ratilus po akimis ar paraudimus.
Žalias maskuoklis nuo spuogų, geltonas maskuoklis paraudimams ar oranžinis maskuoklis tamsiems ratilams po akimis? Patarsime, kaip tinkamai išsirinkti.
Patarimas: norite įveikti daugiau odos netobulumų vienu metu? Praktiškas sprendimas – maskuoklių paletė, kurioje rasite kelis kūno atspalvių ir kelis skirtingų spalvų maskuoklius, kuriuos galėsite naudoti pagal tuometinius odos poreikius.
Žinote, kaip naudoti maskuoklį tinkamai? Perskaitykite keletą patarimų, kaip tinkamai naudoti maskuoklį:
Užmaskuoti bemiegę naktį, netikėtą išbėrimą ar raudoną spuogą dar niekada nebuvo taip paprasta! Plačiame Notino maskuoklių asortimente rasite puikiai padengiantį maskuoklį nuo spuogų, skaistumo paakiams suteikiantį maskuoklį ir geriausią maskuoklį nuo pigmentinių dėmių, kad visi nedideli odos netobulumai būtų efektyviai paslėpti!