Pereiti prie pagrindinio turinio

ESTÉE LAUDER

Estée Lauder

Estée Lauder kosmetikos priemonės pavadintos savo įkūrėjos, XX a. sukėlusios revoliuciją grožio pasaulyje, vardu. Būdama vaistininko dukterėčia, Estée anksti susidomėjo kosmetikos gamybos subtilybėmis ir netrukus sukūrė savo pirmąjį veido kremą. 1946 m. ji pradėjo pardavinėti savo pačios sukurtus Estée Lauder produktus.

Estée Lauder prekės ženklas buvo įkurtas remiantis atsidavimu, atkaklumu ir aistra. Estée dažnai lankėsi grožio salonuose, išsibarsčiusiuose po visą Niujorką, o jos prekės ženklas klestėjo dėl asmeninių individualių klientų rekomendacijų. Tai padėjo išgarsinti Estée Lauder odos priežiūros produktus.

Iš mažos įmonės ji palaipsniui tapo tarptautinio formato aukščiausios kokybės prekės ženklu. Kultinis Estée Lauder makiažo pagrindas dabar yra neatsiejama daugelio moterų makiažo krepšelio dalis, o dėl prabangių ingredientų ir mokslinio požiūrio Estée Lauder veido kremas yra geriausia, ko galite norėti savo odai. Estée Lauder filosofija gana paprasta – kiekviena moteris gali atrodyti gražiai, visiškai nepriklausomai nuo jos amžiaus.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą