Skip to main content

Šukos ir šepečiai

Perkamiausi

Plaukų šukos ir šepečiai

Kokybiškos šukos arba plaukų šepetys puikiai iššukuoja plaukus jų nepažeisdamas ir suteikia švelnumo. Tačiau kur rasti geriausias šukas arba šepetį? Nėra vienintelio tobulo šepečio ar šukų, nes šias priemones reikia rinktis atsižvelgiant į jų paskirtį ar savo plaukų tipą. Šukos labiau tinka šukuosenai formuoti, o šepetys padės iššukuoti, suglotninti ir suteikti plaukams formą.

Plaukų šukos – geriausias šukuosenos formavimo įrankis

Plaukų šukos tikrai pravers formuojant šukuoseną bei džiovinant plaukus.

Ieškote geriausių šukų garbanotiems plaukams? Rinkitės šukas retais dantukais, kurios puikiai tinka plaukams iššukuoti ir pašiaušti. Kuo stambesnės jūsų garbanos, tuo retesnių dantukų šukas turėtumėte rinktis. Šukos su rečiausiais dantukais puikiai tinka norint tolygiai paskirstyti kaukę per visą plaukų ilgį.

Ploniems, tiesiems ir ilgiems plaukams reikalingos šukos su tankiais dantukais. Jos taip pat puikiai tinka norint suvelti plaukus ar suteikti jiems daugiau apimties.

Iššukavimo šepetys

Tikriausiai žinote, kad galima rinktis įvairių formų, dydžių, medžiagų šepečius, atliekančius skirtingas funkcijas. Pavyzdžiui, įsigiję tiesinamąjį plaukų šepetį arba plaukus džiovinantį šepetį galite sutaupyti daug brangaus laiko, kurį praleidžiate prie veidrodžio.

Geriausi aukščiausios kokybės šepečiai yra su natūraliais šereliais. Vienas didžiausių jų privalumų – tai, kad jie nesivelia plaukuose, o švelniai juos iššukuoja ir rūpinasi. Tokių šepečių gamybai dažniausiai naudojami šerno šereliai ir medis.

Plaukų šepečių ir šukų rūšys pagal medžiagą, formą ir paskirtį

  • Mediniai plaukų šepečiai švelniai iššukuoja, užkerta kelią plaukų elektrinimuisi, glotnina nepaklusnias plaukų sruogas ir yra pagaminti iš natūralių medžiagų.
  • Šerno šerelių šepečiai apsaugo plaukus nuo drėgmės ir neleidžia jiems šiauštis, suteikia žvilgesio ir švelnumo bei skatina galvos odos kraujotaką.
  • Apvalūs plaukų šepečiai puikiai tinka norint sukuti lengvai banguotų ilgų plaukų šukuosenas. Kuo trumpesni jūsų plaukai, tuo mažesnio skersmens apvalų šepetį turite rinktis.
  • Plokšti plaukų šepečiai. mažesnius plokščius šepečius galima naudoti prireikus šukuoti plaukus dienos metu, o dideli plokšti šepečiai puikiai tinka geram iššukavimui.
  • Tiesinamieji plaukų šepečiai (arba elektriniai plaukų šepečiai) atlieka dvejopą plaukų šepečio ir tiesintuvo funkciją ir yra veiksmingas plaukų priežiūros ir šukuosenos formavimo įrankis. Šiai šepečių kategorijai priklauso jonizuojamieji plaukų šepečiai, kurie neleidžia plaukams elektrintis ir išdžiūti.
  • Drėgnų plaukų šepetys – platus plastikinis šepetys, puikiai tinkantis drėgniems plaukams iššukuoti.

Mūsų parduotuvėje rasite geriausius plaukų šepečius ir aukščiausios kokybės šukas, kurios puikiai telpa rankoje. Plaukų vėlimo ir glotninimo šepečiai, plaukus džiovinantys ar tiesinamieji šepečiai banguotiems ar tiesiems plaukams, keramikiniai, mediniai šepečiai ir populiarieji Tangle Teezer šepečiai! Kurį rinksitės jūs?