Plaukų segtukai ir plaukų smeigtukai

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Plaukų segtukai ir plaukų smeigtukai turėtų atsirasti kiekvienoje rankinėje! Geras plaukų segtukas suvaldys net pačius nepaklusniausius plaukus ir padės užbaigti bet kokią elegantišką ar kasdienę šukuoseną. Plaukų smeigtukai pravartūs daugybėje situacijų. Nervina plaukai, kurie nuolat užkrenta ant veido sportuojant? Laukiate, kol ataugs kirpčiukai? Plaukų smeigtukai prilaikys plaukus norimoje vietoje, o jūs galėsite netrukdomai matyti, kas laukia aplink!

Kokioms šukuosenoms reikalingi plaukų smeigtukai?

  • Įprastai plaukų uodegėlei. Plaukų smeigtukai prisegs atskiras plaukų sruogas, kurios netilpo į uodegėlę, ir neleis joms kristi ant veido.
  • Elegantiškam kuodeliui. Naudodami pakankamai plaukų smeigtukų ir plaukų lako sukursite šukuoseną, lydėsiančią jus nuo pirmojo šokio iki pačių sutemų.

Jūsų plaukai itin trumpi? Vis vien galite džiaugtis įvairiomis šukuosenomis pasitelkdami plaukų smeigtukus ar smulkias plaukų gumytes. Supinkite ilgus kirpčiukus į kasą ir pritvirtinkite ją plaukų segtuku ar kitaip paįvairinkite šukuoseną.

Mėgaukitės neribotomis galimybėmis, kurias suteikia plaukų smeigtukai, ir visuomet turėkite kelis smeigtukus po ranka: savo rankinėje, piniginėje ar kišenėje. Juk niekada negali žinoti, kada jų gali prireikti!

Rinkitės iš mūsų plaukų smeigtukų ir kitų plaukų aksesuarų asortimento internetinėje parduotuvėje notino.lt!