Priemonės deginimuisi ir nuo saulės

Priemonės nuo saulės
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Įvertinimas
  •   1
Rekomenduojama

Apie priežiūrą po deginimosi saulėje

Apsaugokite odą ir džiaukitės gražiu ir sveiku įdegiu! Apžiūrėkite gausų visų tipų odai tinkančių apsauginių priemonių nuo saulės pasirinkimą internetinėje parduotuvėje notino.lt.

Mūsų parduotuvėje rasite kokybiškųnuo saulės saugančiųlosjonų, aliejų ir purškiklių, kurie stabdo neigiamą saulės spindulių poveikį deginantis, plaukiojant ar užsiimant sportine veikla. Iš gausaus mūsų asortimento kiekvienas išsirinks sau tinkančią priemonę su SPF faktoriumi nuo 6 iki 50+. Specialiai veido odai skirti apsauginiai kremai nuo saulės saugo trapią veido odą, o vaikiški apsauginiai kremai nuo saulėsyra skirti jautriai vaikų odelei.

Po deginimosi saulėje mūsųpriemonės po deginimosi puikiai nuramins odą. Vėsinančios putos ir kūno losjonai su pantenoliu paspartins odos regeneraciją ir suteiks jai reikiamą drėkinimą.

Jei planuojate degintis soliariume, naudokite specialiai tam skirtas priemones. Soliariumo kremai spartina ir išlaiko įdegį. Nuostabiai žvilgančiu įdegiu galite džiaugtis ir neiškeldami kojos iš namų bei rinkdamiesi savaiminio įdegio kremus ir bronzines pudras. Įdegio intensyvumą reguliuosite naudodami atitinkamą priemonės kiekį ar pasirinkę norimą dažnį.

IšmėginkitePiz Buin, Lancaster,Shiseido, Sensai ir Clinique deginimosi aliejus ir kremus su SPF arba Vita Liberata,St. Tropez ir daugybės kitų prekių ženklų savaiminio įdegio priemones. Džiaukitės tobulu įdegiu visus metus.