Oro gaiviklis

Perkamiausi

Oro gaiviklis ir audinių gaiviklis

Mėgaukitės mėgstamu kvapu ten, kur norite, ir tada, kada norite. Oro gaiviklis suteikia patalpai malonią atmosferą. Siūlome įsigyti oro gaiviklių, skalbinių gaiviklių, spintos kvapų ir skalbimo mašinoms skirtų kvapiųjų granulių, kurių malonus aromatas pavers jūsų dieną geresne!

Kaip išsirinkti namų oro gaiviklį?

Išsirinkite tinkamą oro gaiviklio rūšį priklausomai nuo jo naudojimo vietos ir būdo. Ieškote gaiviklio skalbiniams, vonios kambariui, spintai ar svetainei?

  • Kvapieji perlai puikiai tinka mažesniems kambariams, pvz., vonios kambariui, drabužinei ar koridoriui.
  • Spintos kvepalai arba skalbinių gaiviklis suteiks jūsų drabužiams kvapą po to, kai jie nustos kvepėti audinių minkštikliu. Jie taip pat gali suteikti drabužiams gaivos, kai neturite laiko skalbimui. Išmėginkite kvapiuosius spintos krepšelius, kvapiąsias korteles arba kitus spintos kvapus.
  • Oro gaiviklis suteiks jaukumo bet kuriam namų kambariui. Galite naudoti ne tik kambarių purškiklį, bet ir stilingą kvapų difuzorių, tapsiantį puikiu namų dekoro akcentu.
  • Kvapiosios skalbinių granulės suteiks drabužiams malonų ir intensyvų aromatą, kurį pajusite vos atidarę skalbimo mašiną.
  • Tualetinius oro gaiviklius įsigyti tiesiog privalu. Populiariausia tokios rūšies priemonė – purškiamasis oro gaiviklis, tačiau galite rinktis ir kvapiuosius gelinius padelius ar kvapiąsias korteles.

Notino.lt rasite gėlių, vaisių, gurmaniškų, gaivių ir žolelių kvapų, tad lengvai išsirinksite mėgstamą kvapiąją priemonę atsižvelgdami į savo pomėgius, nuotaiką ar progą. Apgaubkite save raminamuoju levandų, saldžiuoju vanilės ar romantiškuoju jazminų kvapu!

Mūsų patarimas: ieškote modernios priemonės, kuri suteiktų namams malonų kvapą? Išmėginkite elektrinį oro gaiviklį, tapsiantį stilingu namų aksesuaru. Įsigykite kokybišką ultragarsinį difuzorių arba elektrinį kvapų difuzorių.

Tad kurį skalbinių gaiviklį ar oro gaiviklį rinksitės jūs?