Paakių kaukės

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Daugiau jokios gyvybę praradusios odos ir tamsių paakių. Paakių kaukėsgaivinamoji ir maitinamoji pagalba pavargusiai odai.

Išsirinkite tokių patikimų prekių ženklų kaip Filorga, Shiseido arba Dermacol paakių kaukes ir pabrėžkite savo grožį!

Kokie yra paakių kaukių pranašumai?

  • Drėkinamoji paakių kaukė pagyvins pavargusią odą net po ilgiausios nakties, užpildys smulkias raukšleles ir nuramins sudirgusią akių srities odą.
  • Kolageno paakių kaukės suteiks odai stangrumo, pamaitins ir užkirs kelią smulkių raukšlelių susiformavimui.

Kaukės padeliai ar kremas?

  • Paakių kaukės padelius naudoti lengva: paprasčiausiai užsidėkite juos ir palaukite kelias minutes, kol jūsų oda bus atjauninta ir kupina energijos.
  • Pagrindinis kreminių paakių kaukių pranašumas – galimybė kontroliuoti, kiek priemonės naudojate. Naudokite nedidelį kiekį kremo ir švelniai įmasažuokite arba įtapšnokite jį į odą pirštų galiukais.

Nepriklausomai nuo to, kokios rūšies paakių kaukę pasirinksite, pirmiausia visuomet turėtumėte kruopščiai pašalinti makiažą ir nuvalyti odą. Leiskite veido odai kvėpuoti ir įsitikinkite, kad veikliosios sudedamosios dalys gali įsiskverbti į odą.

Kokius kitus akių priežiūros būdus galite rinktis?

Savo oda turite rūpintis ne tik atlikdami įprastus odos priežiūros ritualus, bet ir gerai išsimiegodami bei sveikai maitindamiesi. Šaltis – nuostabi priemonė paburkimui sumažinti, todėl vėsinamoji gelinė kaukė puikiai tiks norintiems pailsinti akis.