Priemonės tamsiems paakiams

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Paakių patamsėjimams šalinti
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Atsikratykite tamsių paakių ir ilgiau džiaukitės jaunai atrodančia oda! Atraskite geriausią serumą, veido kaukę ar drėkinamąjį kremą tamsiems paakiams.

Kaip atsikratyti tamsių paakių?

Viskas prasideda nuo gero miego ir poilsio. Norėdami pašviesinti tamsius paakius, taip pat galite naudoti tinkamą paakių priežiūros priemonę ar specializuotas priemones su vitaminu C, retinoliu, hidrokinonu ir šviesinamosiomis medžiagomis. Išsirinkite priemones, specialiai sukurtas tamsiems paakiams, kurios stiprina, drėkina, atkuria ir stangrina odą skatindamos mikrocirkuliaciją akių srityje. Siūlome kelis tinkamus priemonių variantus:

  • stangrinamasis paakių serumas;
  • tinimą mažinantis paakių gelis;
  • intensyvaus poveikio drėkinamasis kremas tamsiems paakiams;
  • gaivinamoji paakių kaukė.

Kartais nepakanka net geriausių prevencijos priemonių. Tokiu atveju išmėginkite gerąmaskuoklį, padėsiantį paslėpti tamsius paakius ir visus netobulumus.

Kas sukelia paakių patamsėjimą?

Kartais paakiai patamsėja dėl nuovargio, tačiau gali būti, kad tokią paakių išvaizdą nulėmė genetika. Vadinamieji maišeliai po akimis dažnai atsiranda dėl prie kompiuterio praleisto laiko, akių nuovargio, nepakankamo miego, buvimo vietose, kuriose yra daug dūmų, nepakankamai subalansuotos mitybos. Nenuvertinkite akių srities priežiūros ir pasilepinkite geriausiomis Lancôme, Shiseido arba Estée Lauder priemonėmis.