Pereiti prie pagrindinio turinio

Kolagenas

Kolagenas laikomas pagrindine ląstelės statybine medžiaga, padedančia išsaugotiodos tekstūrą, standumą ir atsparumą. Tai gyvūninės kilmės baltymas (sutinkamas kauluose ir odoje), turintis ir augalinę alternatyvą, išgaunamą iš itin maistingų dumblių, vadinamų raudondumbliais. Kosmetikos ir sveikatos priežiūros pramonėje naudojamas ne tik kiaulių, bet ir žuvų kolagenas, kuris yra geriau pasisavinamas.

 

Kolageno savybės

Kolagenas pasižymi stebuklingąja savybe, padedančia greitai sumažinti odos netolygumus ir kaupti didelį kiekį vandens panašiai kaip ir hialurono rūgštis. Dėl šių priežasčių kolagenas ir hialurono rūgštis tapo vienomis populiariausių sudedamųjų dalių, naudojamų gaminant senėjimą lėtinančias priemones, skirtas apsaugoti odą nuo senėjimo požymių.

Kolageno poveikis odai

  • Veikia gilesniuose odos sluoksniuose, kur kolagenas skatina ląstelių atsinaujinimą bei gerina odos standumą ir elastingumą.
  • Mažina raukšles ir sukuria plėvelę, apsaugančią odą nuo išorės veiksnių poveikio.
  • Kaupia didelį kiekį vandens, suteikdamas odai ilgalaikį drėkinimą.
  • Skaistina odą ir vienodina jos atspalvį.
  • Kovoja su tamsiomis dėmėmis.

Kolageno poveikis plaukams

  • Gerina bendrąją plaukų būklę, glotnina plaukus nuo šaknų iki galiukų ir suteikia jiems žvilgesio.
  • Puoselėja galvos odą ir ją drėkina.
  • Suteikia plaukams apimties.
  • Saugo plaukus nuo lūžinėjimo ir skilinėjimo.
  • Saugo nuo gausaus plaukų slinkimo.

Kosmetikos priemonės su kolagenu

Kolagenas sudaro maždaug 1/3 visų žmogaus organizme esančių baltymų. Tačiau sulaukus 25 metų kolageno gamyba lėtėja, o sulaukus 40 metų kasmet prarandame beveik 1 % kolageno. Nesveikas gyvenimo būdas, dažnas deginimasis saulėje ir genetinės savybės gali dar labiau paspartinti šį procesą, todėl turime papildyti organizmą kolagenu naudodami maisto papildus (grynąjį kolageną) arba kokybiškas odos ir plaukų priežiūros priemones.

Kolagenas yra viena iš maitinamųjų odos priežiūros priemonių sudedamųjų dalių. Naudojant kolageną gaminami kremai ir serumai su kolagenu, intensyvaus poveikio senėjimą lėtinančios priežiūros priemonės brandžiai odai ir įprastos makiažo priemonės. Jis tinka visiems odos tipams ir yra itin naudingas sausai, dehidratuotai ir brandžiai odai.

Geriausios kokybės kolagenu, kuris dažniausiai naudojamas gaminant brandžiai odai skirtas priemones, laikomas žuvų kolagenas (kartais vadinamas jūriniu kolagenu). Jį galite sutikti kremuose su kolagenu, maitinamuosiuose serumuose ir kaukėse.

Plaukų priežiūros priemonės su kolagenu padeda atkurti ir pamaitinti plaukų kamieną ir puoselėja galvos odą, o tai yra laikoma sveikų plaukų „alfa ir omega“.

Pradėkite naudoti priemones su kolagenu jau šiandien ir greitai džiaugsitės naudingu jų poveikiu.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą