Pereiti prie pagrindinio turinio

Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštimi vadinama daugiafunkcė cukraus molekulė. Tikima, kad ji pasižymi stebuklingu poveikiu. Hialurono rūgštis – tai drėkinamoji medžiaga, kurios didelė koncentracija yra žmogaus organizme. Ši rūgštis geba kaupti didelius kiekius vandens, o 1 jos grame gali slypėti 6 litrai vandens. Tai skatina greitą ląstelių migraciją, lemiančią geresnę audinių regeneraciją, maistingųjų medžiagų ir deguonies tiekimą. Taip veikdama rūgštis greitina randų gijimą, išsaugo nuostabų odos standumą ir elastingumąbei lengvina naujų kolageno ir elastino skaidulų formavimąsi.

 

Anksčiau hialurono rūgštis buvo gaunama iš gaidžių skiauterių, tačiau šiomis dienomis ji yra sukuriama laboratorijose, naudojant genetiškai modifikuotas bakterijas. Šio proceso metu išgaunama hialurono rūgštis yra identiška natūraliai žmogaus organizme sutinkamai medžiagai.

Hialurono rūgšties savybės

Stebuklingas šios rūgšties poveikis padeda odai sukaupti didelį kiekį vandens, kuris yra išlaisvinamas palaipsniui. Taip jūsų oda ilgiau išlieka sudrėkinta ir elastinga, o reguliarus šios priemonės naudojimas užtikrina laipsnišką odos regeneraciją ir raukšlių glotninimą. Su amžiumi hialurono rūgšties koncentracija odoje mažėja, todėl reikia reguliariai aprūpinti ją hialurono rūgštimi naudojant serumus ar kremus.

Hialurono rūgšties nauda odai

  • Intensyviai drėkina odą. Lėtai išlaisvindama vandens molekules nuolat drėkina ir maitina odą iš vidaus.
  • Skatina odos ląstelių augimą ir kolageno bei elastino skaidulų, kurios suteikia odai standumo, elastingumo ir švelnumo, gamybą.
  • Prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius kovodama su ankstyvu odos senėjimu bei skatindama greitą raukšlių mažinimą ir odos glotninimą.
  • Padeda kovoti su akne ir dermatitu, puoselėja riebią odą.

Hialurono rūgšties nauda plaukams

  • Drėkina sausus ir pažeistus plaukus, saugo nuo tolesnio drėgmės praradimo ir užkerta kelią plaukų lūžinėjimui bei galiukų skilinėjimui.
  • Glotnina plaukus ir grąžina žvilgesį gyvybę praradusiems bei sausiems plaukams.

Grožio priemonės su hialurono rūgštimi

Pasižyminti neįprastomis savybėmis ir greitu poveikiu hialurono rūgštis yra viena populiariausių grožio pramonėje naudojamų sudedamųjų dalių. Kosmetikos priemonės su hialurono rūgštimi tinka visiems odos tipams, o ypač dehidratuotai, sausai odai ir odai, kurią vargina senėjimo požymiai.

Gryna hialurono rūgštis naudojama gaminant odos priežiūros, nagų priežiūros ir plaukų priežiūros priemones bei įvairius užpildus arba injekcijas, kurios yra pasitelkiamos siekiant sumažinti raukšles ar padidinti lūpas hialurono rūgštimi.

Norėdami reguliariai rūpintis glembančia brandžia oda naudokite dieninį ir naktinį kremą su hialurono rūgštimi ir paakių kremą su hialurono rūgštimi, kuris padės kovojant su akių srities raukšlėmis. Jei norite, kad priemonių poveikis būtų dar intensyvesnis, nepamirškite veido kaukės ir serumo su hialurono rūgštimi, kuris suteiks greitesnį raukšles užpildantį ir odą glotninantį efektą.

Notino.lt rasite daugybę plaukų priežiūros priemonių su hialurono rūgštimi, įskaitant šampūnus ir intensyvaus poveikio plaukų kaukes bei serumus, kurie sudrėkins jūsų sausus ir pažeistus plaukus bei apsaugos nuo plaukų lūžinėjimo ir galiukų skilinėjimo palaipsniui atiduodami vandenį.

Išsirinkite geriausią drėkinamąjį kremą su hialurono rūgštimi, serumą su hialurono rūgštimi ar kaukę ir grąžinkite odai elastingumą naudodami kokybiškiausias odos priežiūros priemones, kurių ji nusipelno.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą