Balinamoji dantų pasta

Perkamiausi

Veiksmingos balinamosios dantų pastos

Ieškote švelnaus poveikio priemonės, kuri padėtų balinti dantis namų sąlygomis? O gal tiesiog bijote odontologo? Įsigiję geriausią balinamąją dantų pastą po kelių naudojimų džiaugsitės pastebimais rezultatais.

Kaip veikia balinamoji dantų pasta?

Pagrindinė balinamosios dantų pastos paskirtis – pašalinti dantų emalyje besikaupiantį pigmentą iš kavos, arbatos ar maisto gaminių ir atkurti natūraliai baltą dantų atspalvį.

Balinamosios dantų pastos veikia dviem pagrindiniais principais – mechaniniu ir cheminiu. Pirmuoju atveju dantų pastų sudėtyje gausu abrazyvių medžiagų, kurios fiziškai poliruoja dantų emalį.

Cheminiu principu veikiančių balinamųjų dantų pastų sudėtyje yra peroksido, kuris šalina spalvų pigmentus prasiskverbdamas į dantų struktūrą.

Juoda balinamoji dantų pasta

Norite pašviesinti dantis natūraliu būdu? Pabandykite balinti juos anglimi! Balinamosios dantų pastos su anglimi tampa vis populiaresnės ir leidžia pasiekti puikių rezultatų. Šioms dantų pastoms būdingą spalvą suteikia anglis, kuri švelniai ir natūraliai šalina apnašas ir dėmės.

PATARIMAS: kartu su anglies dantų pastomis į populiarumo viršūnę kopia ir dantų balinimo milteliai, kurie šviesina baltą dantų atspalvį. Balinamieji milteliai veikia panašiai kaip ir dantų pasta. Vienintelis skirtumas – jūsų dantis valo patys milteliai be rišamosios medžiagos.

Kaip ilgai reikia naudoti balinamąją dantų pastą, kol pastebėsite jos poveikį?

Net ir geriausios balinamosios dantų pastos poveikis neprilygsta profesionaliai dantų balinimo procedūrai. Viskas priklauso nuo pačios dantų pastos, jos sudedamųjų dalių ir balinamojo poveikio.

Jei norite vienu ar keliais atspalviais pašviesinti dantis, balinamoji dantų pasta – jums puikiai tinkantis pasirinkimas. Rezultatus pastebėsite po kelių savaičių arba mėnesių.

Drąsiai ir plačiai šypsokitės! Mūsų parduotuvėje rasite gausybę tokių populiarių prekių ženklų kaip Swissdent, Curaprox, Opalescence ir Oral B veiksmingų balinamųjų dantų pastų.