Plaukų kondicionierius

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Plaukų kondicionierius ir balzamas

Ar jūsų plaukai pažeisti, sunkiai iššukuojami ar praradę žvilgesį? Išmėginkite plaukų kondicionierių – fantastišką priemonę, kuri atkuria gražią ir sveiką plaukų išvaizdą. Jei jūsų plaukams reikia skubios pagalbos, pasitelkite plaukų balzamą, kuris sugrąžins jūsų plaukų grožį!

Kada ir kodėl verta naudoti kondicionierių?

Kondicionierių turėtumėte naudoti po kiekvieno plaukų plovimo šampūnu, nes šampūnas atveria plaukų tekstūrą, o kondicionierius ją uždaro ir glotnina plaukus. Ši priemonė taip pat apsaugo nuo mechaninių pažeidimų ir išsausėjimo, suteikia plaukams daugiau žvilgesio ir lengvina iššukavimą.

Tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią kondicionierių? Visuomet rinkitės kondicionierių pagal savo plaukų tipą arba norimą rezultatą. Išsausėjusiems ir gyvybę praradusiems plaukams itin naudingas drėkinamasis kondicionierius sausiems plaukams. Jei didžiuojatės nuostabiomis garbanomis, kondicionierius garbanotiems plaukams padės išsaugoti jų tekstūrą. Riebiems plaukams reikalinga lengvos tekstūros maitinamoji priemonė, o šviesiems plaukams puikiai tiks giliai veikiantis skaistinamasis kondicionierius.

Specialiosios kondicionierių rūšys

  • Nenuplaunamasis plaukų kondicionierius itin tiks laiką taupantiems žmonėms, kurie nori atgaivinti plaukus ir palengvinti jų iššukavimą. Purškiamieji kondicionieriai tapo itin populiarūs, nes juos tereikia užpurkšti ant plaukų ir iššukuoti.
  • Natūralus kondicionierius suteikia plaukams išskirtinę priežiūrą be dirbtinių medžiagų. Naudojant šią aplinkai draugišką priemonę jūsų plaukai ne tik atrodys nuostabiai ir sveikai, bet ir maloniai kvepės.
  • Šampūnas ir kondicionierius „du viename“– viena priemonė, pasižyminti dvejopu poveikiu tiks visiems, norintiems sutaupyti šiek tiek brangaus laiko, kurį praleidžiame vonios kambaryje.

Kaip naudoti plaukų kondicionierių?

  1. Visuomet naudokite plaukų kondicionierių ant šampūnu išplautų plaukų.
  2. Geriausia kondicionierių tepti 2–3 cm nuo plaukų šaknų per visą plaukų ilgį.
  3. Palaukite gamintojo rekomenduojamą laiką. Plaukų kondicionierius pasižymi greitu poveikiu, tad negalvokite, jog ilgiau laikydami priemonę matysite geresnius rezultatus.

Plaukų kondicionierius ar plaukų balzamas?

Sąvokos „plaukų kondicionierius“ ir „plaukų balzamas“ dažnai painiojamos. Kondicionierius dažniausiai veikia plauko paviršių, o plaukų balzamas turėtų prasiskverbti į gilesnius plaukų sluoksnius ir padėti spręsti rimtesnes problemas.

Išsirinkite Redken, Kérastase, Olaplex, Wella Professionals ir daugybės kitų populiarių prekių ženklų geriausius plaukų kondicionierius arba plaukų balzamus.