Pereiti prie pagrindinio turinio

Redken

Redken

ĮSTEIGTI MOTERS, ĮGALINTI MOKSLO, NURODYTI PROFESIONALŲ

Moteriška stiprybė ir profesionalus požiūris sudaro Redken prekės ženklo DNR. Nuo pat pradžių jos misija buvo suteikti moterims pasitikėjimo savimi ir siekti savo tikslų.

1960 metais Holivudo aktorės Paulos Kent ir jos kirpėjos Jheri Redding įkurta Redken tapo pirmuoju prekės ženklu, kuris moksliniais pagrindais priartėjo prie plaukų. Buvo sukurta sveikų plaukų formulė, atstovaujanti Alfa omega plaukų priežiūrą iki šios dienos: BALTYMAS + DRĖKINIMAS + RŪGŠTIS pH = SVEIKI PLAUKAI

Kiekvienas Redken produktas yra pagamintas iš aukštos kokybės ingredientų ir kruopščiai išbandytas salono profesionalų. Populiariausi produktai yra labiausiai koncentruotas priežiūros Acidic Bonding Concentrate, kuris po cheminio dažymo ir šviesinimo proceso visiškai pakeičia plaukus. Ar ilgitės stiprių ilgų plaukų? Atraskite Extreme Lengthmaksimalų ilgių diapazoną. Jums patiks ir Redken universalūs produktai – daugiafunkcinis purškiklis One United su 25 privalumais arba universalus plaukų aliejus Oil For All. Džentelmenai taip pat gaus tai apie ką svajoja - Redken Brews liniją, kuri siūlo priežiūrą plaukams, barzdai ir odai.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą