Pereiti prie pagrindinio turinio

Notino nuolaidos kodai

 

Ieškote kosmetikos ir kvepalų dar geresne kaina? Mūsų svetainėje kiekvieną dieną rasite keliasdešimt produktų su nuolaida specialiose akcijose ir išpardavimuose. Ir ne tik tai! Be įprastų progų mes taip pat ruošiame jums ir specialius Notino nuolaidų kodus.

Kaip gauti Notino nuolaidos kodą?

Mes daliname nuolaidų kodus lojaliems klientams už jų pirkinius, išsiunčiame juos naujienlaiškyje arba skelbiame socialiniuose tinkluose. Užsiregistruokite ir jūs, ir gaukite prieigą prie specialių pasiūlymų, naujienų ir konkursų arba sekite mus socialiniuose tinkluose.

Kaip gauti dovanų kuponą?

Išrinkti tinkamus kvepalus ar kosmetiką savo artimiesiems ne visada lengva. Gaukite jiems dovanų kortelę ir leiskite jiems pasirinkti pagal savo skonį! Notino dovanų kuponą galite lengvai įsigyti internetu vos per kelias minutes. Kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo išdavimo dienos. Kupono vertės negalima padalyti į kelis pirkinius.

Kaip panaudoti Notino nuolaidos kodą ar dovanų kuponą?

  • elektroninėje parduotuvėje pasirinkite norimas prekes ir įdėkite jas į pirkinių krepšelį
  • pirkinių krepšelyje po pasirinktomis prekėmis pamatysite laukelį Dovanų kupono kodas arba nuolaida
  • įveskite langelyje savo kodą ir patvirtinkite paspausdami OK
  • Jūsų nuolaidos kodas bus pritaikytas ir bus išskaičiuota dovanų kupono vertė
  • tęskite užsakymą

Jei kyla problemų dėl dovanų kupono ar Notino nuolaidų kupono panaudojimo, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo liniją!

Notino.lt kasdien rasite daugybę nuolaidų ir specialių pasiūlymų. Apsipirkite protingai ir įsigykite kokybiškos kosmetikos bei kvepalų pigiau.