Pereiti prie pagrindinio turinio

Sutarties atsisakymas

SUTARTIES ATSISAKYMAS BE PRIEŽASTIES (PREKIŲ GRĄŽINIMAS)

Neteisingai pasirinkote? Su mumis galite nesijaudinti, kad išsirinksite netinkamus kvepalus ar grožio priemonę. Per 90 dienų galite pasitraukti iš pirkimo sutarties ir nepateikti priežasties.

Kokiais atvejais galiu atsisakyti sutarties, nepateikiant priežasčių?

Pirkdami pas mus, gali grąžinti bet kurį įsigytą produktą, išskyrus:

a) produktą, kuris buvo pagamintas specialiai jums arba modifikuotas pagal jūsų pageidavimus (pvz. graviruotos pakuotės)

b) produktą, kurio negalima grąžinti dėl higienos priežasčių (pvz. atidaryta kosmetika ir kitos prekės, turinčios sąlytį su oda)

Jei pasirinkote prekes supakuoti kaip dovaną arba pasirinkote ekologišką pakuotę, negalite atsisakyti šių paslaugų po to, kai produktai buvo supakuoti, nes paslauga jums jau suteikta. Atkreipiame dėmesį, kad jūsų prekės bus pakuojamos nedelsiant, vos pateiksite užsakymą.

Iš sutarties taip pat negalima pasitraukti, jei pasirinkote produktus pakuoti kaip dovaną ir prekės jau yra supakuotos.

Primename, kad remiantis teisės aktais, jūs esate atsakingi už prekės vertės sumažėjimą tą prekę naudojant būdais, kurie viršija būtinybę susipažinti su prekės charakteristikomis ar veikimo būdais (pvz. kvepalų vertė sumažėja, jei juos ir toliau naudojate po to, kai kvepalus išbandėte). Tokiais atvejais galime kompensuoti tik proporcingą prekės kainos dalį.

Kaip atsisakyti pirkimo sutarties, nepateikiant priežasties?

Informuokite mus per 90 dienų, jei norite atsisakyti pirkimo sutarties, nepateikiant priežasties. Geriausiai tai padaryti el. paštu [email protected] arba telefonu +370 697 95 600.

Taip pat galite užpildyti sutarties atsisakymą formą, kurią rasite čia .

Prekes išsiųskite nedelsiant, bet ne vėliau nei per 14 dienų. Jei su užsakymu gavote papildomą nemokamą priemonę („dovaną“), ją taip pat būtina grąžinti.

Grąžinamų prekių vertę kompensuosime per 14 dienų nuo pirkimo sutarties atsisakymo dienos. Atkreipiame dėmesį, kad kompensaciją galime uždelsti teisės aktų numatytais atvejais, kol atgausime grąžinamas prekes. Jei iš sutarties pasitraukiate per pirmąsias 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos, turite teisę atgauti ir siuntimo išlaidas.

Kontaktinė informacija

Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus apie prekių grąžinimą be priežasties el. paštu [email protected] arba telefonu +370 697 95 600.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis.
Pateikdami jūs sutinkate, kad Notino International Limited tvarkytų jūsų duomenis siekdama įvykdyti jūsų užklausą ir vadovaudamasi teisėtu interesu. Pagal privatumo politiką galite prieštarauti tokiam jūsų asmens duomenų naudojimui.