MyNotino klubo sąlygos ir taisyklės

1. ĮVADAS

 1. Šios sąlygos ir taisyklės apibrėžia santykius tarp įmonės Notino s.r.o., ID: 27609057, registruotos adresu Londýnské náměstí 881/6, 63900 Brno, Čekijos Respublika, kuri teikia MyNotino klubo paslaugas ir MyNotino klubo narių.
 2. MyNotino klubas yra paslauga, kuri MyNotino klubo nariams siūlo papildytas apsipirkimo patirtis Notino elektroninėje parduotuvėje, bei papildomus pasiūlymus, išvardytus žemiau.

 3. Notino elektroninė parduotuvė prisitaiko prie MyNotino klubo narių poreikių, kad apsipirkimas taptų malonesnis, sklandesnis ir kaip galima greitesnis. Pvz., MyNotino klubo nariai gali būti įspėti apie juos dominančias prekes, pagal asmeninius pasirinkimus. Klubo nariams taip pat nereikia kaskart įvesti pristatymo adreso ar mokėjimo būdo, nariai taip pat informuojami apie specialius pasiūlymus, nuolaidas ar renginius. Be kita ko, MyNotino klubo nariai gali kurti mėgstamiausių produktų sąrašus (vadinamuosius „Norų sąrašus“) ir aiškiai matyti pirkinių istoriją.

 4. Norint tinkamai suteikti MyNotino klubo paslaugą, būtina apdoroti tam tikrus asmeninius klientų duomenis. Paslaugos teikėjas asmeninius duomenis tvarko vadovaudamasis Privatumo politika  ir šiomis taisyklėmis bei sąlygomis.

2. MyNotino klubo narystės susitarimo sudarymas

 1. Paspausdamas mygtuką „Registruotis“, Notino elektroninės parduotuvės klientas sutinka su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis, bei tampa MyNotino klubo nariu, sudarydamas susitarimą.
 2. MyNotino klubo nariais gali tapti tik vyresni nei 18 metų asmenys. Tapdamas MyNotino klubo nariu, asmuo sąžiningai deklaruoja, kad yra vyresnis nei 18 metų amžiaus.

 3. MyNotino klubo Narystės Susitarimas yra atskiras susitarimas, apibrėžtas šių taisyklių ir nesiejamas su jokiomis kitomis egzistuojančiomis sutartimis (ypač pirkimo sutartimis) tarp klubo nario ir paslaugos teikėjo.

3. Susitarimo dalykas

 1. Paslaugos teikėjas įsipareigoja:

a) siųsti informaciją MyNotino klubo nariams apie specialias nuolaidas ir ribotus pasiūlymus, kurie galioja Notino elektroninėje arba fizinėje parduotuvėje, taip pat specialius kitų parduotuvių pasiūlymus;

b) siųsti informaciją MyNotino klubo nariams apie naujus produktus, kurie bus prieinami Notino elektroninėje arba fizinėje parduotuvėje;

c) rengti specialius pasiūlymus MyNotino klubo nariams, kurie nebus prieinami neregistruotiems pirkėjams;

d) įspėti MyNotino klubo narius apie jų neužbaigtus užsakymus;

e) pasiūlyti nemokamo pristatymo paslaugą MyNotino klubo nariams, perkant tam tikrus produktus arba perkant už tam tikrą sumą;

f) pritaikyti elektroninės parduotuvės asortimentą ir reklamas, atsižvelgiant į konkretaus MyNotino klubo nario pasirinkimus;

g) tinkamai saugoti MyNotino klubo narių prekių ir sąskaitos faktūros siuntimo adresus, kad nariams jų nereikėtų įvedinėti kaskart apsiperkant;

h) suteikti tiesioginę prieigą MyNotino klubo nariams prie jų asmeninių duomenų bei šių duomenų nepriklausomo tvarkymo.

 1. Kad išpildytų anksčiau išvardytus įsipareigojimus, paslaugos teikėjas turi prievolę ir teisę:

a) apdoroti visus MyNotino klubo narių pateiktus asmeninius duomenis, kurie reikalingi Narystės Susitarimui ir Pirkimo sutarčiai sudaryti Notino elektroninėje parduotuvėje. Konkrečiai, tokie duomenys apima vardą, pavardę, gimimo datą, prekių bei sąskaitos faktūros pristatymo adresus, telefono numerį, pageidaujamą būdą susisiekti, informaciją apie pirkinius, sumokėtas sumas ir vartotojo elgseną notino.lt internetinėje svetainėje bei mobiliojoje programėlėje, taip pat automatiškai generuojamą informaciją. Pastaroji informacija apima duomenis apie MyNotino klubo nario paspaudimus, peržiūrėtas prekes, informaciją apie įrenginį, operacinę sistemą, interneto ryšį.

b) paslaugos teikėjas turi teisę įvertinti (profiliuoti) visą aukščiau išvardytą informaciją arba šią informaciją teikti įvertinimui trečiosioms šalims. Minėtą informaciją gali apdoroti ne tik susijusios trečiosios šalys, bet ir kiti paslaugos teikėjo duomenų apdorotojai;

c) susisiekti su MyNotino klubo nariais statistinių duomenų rinkimo ir apklausų tikslais;

d) naudoti prekių bei sąskaitos faktūros pristatymo adresus, el. adresus, telefono numerį ir kitas nuotolines susisiekimo priemones, susisiekti su MyNotino klubo nariais;

3. Paslaugos teikėjas pasilieka teisę keisti minėtų įsipareigojimų turinį ir apimtį.

4. Kiekvienas MyNotino klubo narys įsipareigoja pateikti ir atnaujinti savo duomenis, reikalingus paslaugos teikimui.

5. Teisės, kylančios iš netinkamo paslaugų teikimo ir Pasitraukimo iš sutarties

1. Taisyklių ir sąlygų nuostatos dėl netinkamo paslaugų teikimo ir pasitraukimo iš pirkimo sutarties pirkėjo iniciatyva galioja šiems santykiams su būtinais pakeitimais (mutatis mutandis).

2. Interpretuojant ir naudojant šias nuostatas, būtina atsižvelgti į Pirkimo sutarties ir MyNotino klubo narystės susitarimo veikimo skirtumus.

6. Susitarimo trukmė

 1. Susitarimas sudaromas neribotam laikui.

 2. Kiekviena susitarimo šalis turi teisę nutraukti susitarimą nepateikiant priežasties. Įspėjimas galioja 30 dienų nuo dienos, kai apie nutraukimą įspėjama kita šalis.

 3. MyNotino klubo narių asmeniniai duomenys, apdorojami tik siekiant išpildyti MyNotino klubo narystės susitarimą, bus ištrinti per 30 dienų nuo susitarimo nutraukimo.

7. Baigiamosios nuostatos

 1. Visos šalys bet kokius ginčus sprendžia geranoriškai. Jei ginčo nepavyksta išspręsti geranoriškai, pirkėjas turi teisę kreiptis į Lietuvos Respublikos valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402, Vilnius, www.vvtat.lt), pateikti skundą internetu Elektroninėje ginčų sprendimų platformoje (EGP) http://ec.europa.eu/odr/ arba kreiptis tiesiogiai į kompetentingą teisminę instituciją.

 2. Nukrypimai nuo šių Taisyklių ir sąlygų galimi tik rašytiniu abiejų pusių susitarimu. Bet kokie papildomi susitarimai ar pakeitimai netaikomi ir negalioja santykiams, apibrėžtiems šiose Taisyklėse ir sąlygose.

 3. Paslaugos teikėjas turi teisę pakeisti ar papildyti šių Taisyklių ir sąlygų formuluotes. Ši nuostata niekaip nepaveikia teisių ir įsipareigojimų, kol galioja senasis Taisyklių ir sąlygų variantas. Apie Taisyklių ir sąlygų pakeitimus būsite informuoti el. paštu. Su pakeitimais galite nesutikti ir nutraukti susitarimą.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis.
Pateikdami jūs sutinkate, kad Notino International Limited tvarkytų jūsų duomenis siekdama įvykdyti jūsų užklausą ir vadovaudamasi teisėtu interesu. Pagal privatumo politiką galite prieštarauti tokiam jūsų asmens duomenų naudojimui.