Pereiti prie pagrindinio turinio

FOREO

Apie Foreo

FOREO nustato naują standartą grožio, sveikatos ir odos priežiūros srityse. Ženklo pasaulėžiūra grindžiama įsitikinimu, kad puikiai atrodyti galima tik gerai jaučiantis. Revoliucinę FOREO LUNA™ odos valymo sistemą ši Švedijos įmonė ištobulino 2013-siais. Ši priemonė jums leis vėl ir vėl jaustis puikiai.

 

FOREO garsiniai valomieji šepetėliai pagaminti iš hipoalerginio, neporėto silikono, todėl atitinka aukščiausius higienos standartus. Švelnų ir kruopštų giluminį odos valymą užtikrina ne tik unikalus dizainas, bet ir 8 tūkst. garsinių judesių per minutę. Po kiekvieno valymo jūsų oda bus švaresnė, lygesnė ir gyvybingesnė.

Galite rinktis iš plačios prekių pasiūlos. Be bazinės FOREO LUNA versijos, taip pat siūlome FOREO LUNA 2 su senėjimą lėtinančiu efektu, kompaktišką FOREO LUNA mini 2, kelionėms tinkamą LUNA Go arba patį mažiausią LUNA PLAY. Taip itin populiarūs: FOREO ISSA dantų šepetėliai bei FOREO IRIS šepetėliai akių sričiai masažuoti.

FOREO prekės tinkamos visiems odos tipams, galite rinktis iš įvairių spalvų, įskaitant ir žaismingas versijas. Išsirinkite savo mėgstamiausią!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą