Pereiti prie pagrindinio turinio

Veiksmingas ir neįtikėtinai gilus veido odos valymas!

LUNA™ 4: PROFESIONALUS VALYMAS, SKAISTI ODA, NEPRIEKAIŠTINGAS PARUOŠIMAS

Malonus ir nesudėtingas odos valymas, kad oda atrodytų skaisti, sveika ir jauna. Veido valymo prietaisas LUNA™ 4, užtikrina profesionalią odos priežiūrą namų sąlygomis, o jame įdiegti švelnus, reguliarus ir gilus valymo režimai bei stangrinančio masažo procedūros leidžia prisitaikyti valymą pagal savo poreikius ir tikėtis paties geriausio rezultato.

CHARAKTERISTIKA:

✔ Individualiai pritaikytas valymas   

✔ Stangrinantys masažai, valdymas programėle   

✔ Atpalaiduojantys impulsai T-Sonic™

✔ Vieno įkrovimo USB įkrovikliu pakanka 600 kartų naudojimo     

✔ Ypač higieniškas silikonas   

✔ Rinkitės pagal savo odos tipą iš modelių Sensitive, Balanced arba Combination

KAIP VALYTI ODĄ SU LUNA™ 4:

1. PRIETAISO ATRAKINIMAS
Prietaisą atrakinkite ir užregistruokite naudodamiesi programėle FOREO For You.
2. ODOS VALYMO PRIEMONĖS NAUDOJIMAS
Sudrėkinkite veidą ir patepkite odą įprastu veido valikliu. Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, naudokite FOREO Micro-Foam Cleanser. Tada sudrėkinkite prietaisą LUNA™ 4.
3. IŠANKSTINIAI NUSTATYMAI br />Norėdami įjungti prietaisą, paspauskite universalų mygtuką. Kitais prietaiso mygtukais galite pasirinkti švelnaus, reguliaraus ar gilaus valymo režimus skirtingoms veido ir kaklo sritims. 
4. VALYMAS 
Sukamaisiais judesiais braukite LUNA™ 4 jutikliniais taškais per veidą / kaklą, kol oda bus išvalyta. Baigę procedūrą, paspauskite universalų mygtuką, kad išjungtumėte įrenginį (arba jis automatiškai išsijungs po 1 minutės). Tada nuplaukite veidą / kaklą ir prietaisą.

KAIP SUSTANGRINTI ODĄ NAUDOJANT LUNA™ 4:

1. ODOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS NAUDOJIMAS

Ant švarios ir sausos odos užtepkite ploną sluoksnį FOREO SERUM SERUM SERUM arba kitos jūsų naudojamos odos priežiūros priemonės.
2. MASAŽO FUNKCIJOS SUAKTYVINIMAS 
Vieną kartą paspauskite universalųjį mygtuką, kad įjungtumėte įrenginį. Tada du kartus paspauskite universalų mygtuką, kad suaktyvintumėte stangrinamojo masažo funkciją. Vadovaukitės pateiktomis instrukcijomis arba nustatykite norimą masažo procedūrą naudodami FOREO programėlę.
3. VEIDO ODOS STANGRINIMAS 
Švelniai stumkite apatinę prietaiso dalį veidu aukštyn, judėdami nuo veido centro į veido išorę. Jei reikia, braukite per skruostikaulius ir kaktą, žandikaulį ir kaklą.
4. UŽBAIGIMAS
Prietaisas išsijungia automatiškai po 1 minutės arba pabaigus nustatytą procedūrą. Nuplaukite prietaisą muliu ir vandeniu.

 

Patepkite odą drėkinamuoju kremu arba užtepkite prieš tai naudotos odos priežiūros priemonės likutį, kaip esate įpratę.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

LUNA™ 4 mini: ŠVARI, SKAISTI IR SVEIKA ODA. KIEKVIENĄ DIENĄ

Pristatome pagrindinę kasdieninės odos priežiūros priemonę. Šis išmanusis prietaisas gal ir neišsiskiria savo dydžiu, tačiau yra tiesiog privalomas kiekvienam odos priežiūros entuziastui. Švelnus veido valymas ir sveika, skaisti oda vos per 1 minutę! Yra su 2 zonų šepetėlio galvute ir greituoju 30 sekundžių režimu Glow Boost, užikrinančiu maksimalų komfortą.

CHARAKTERISTIKA:

✔ T-Sonic™ impulsai valo ir masažuoja

✔ 17 % minkštesnis už LUNA™ mini 3  

✔ Ypač higieniškas silikonas

✔ Vieno įkrovimo USB įkrovikliu pakanka 500 kartų naudojimo     

✔ Režimas Glow Boost    

✔ Tvari konstrukcija, be atsarginių dalių – amžinai

KAIP NAUDOTI:

1. PRIETAISO ATRAKINIMAS
Prietaisą atrakinkite ir užregistruokite naudodamiesi programėle FOREO For You.
2. ODOS VALYMO PRIEMONĖS NAUDOJIMAS
Sudrėkinkite veidą ir patepkite odą įprastu veido valikliu. Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, naudokite FOREO Micro-Foam Cleanser. Tada sudrėkite prietaisą LUNA™ 4 mini.
3. VALYMAS
Norėdami įjungti prietaisą, paspauskite universalų mygtuką. Jei reikia, paspauskite universalų mygtuką du kartus, kad suaktyvintumėte 30 sekundžių režimą Glow Boost. Tada sukamaisiais judesiais braukite prietaisu per veidą / kaklą, kol oda bus išvalyta.
4. NUPLOVIMAS
Baigę procedūrą, paspauskite universalų mygtuką, kad išjungtumėte įrenginį (arba jis automatiškai išsijungs po 1 minutės). Tada nuplaukite veidą / kaklą ir prietaisą.

LUNA™ 4 go: KAD IR KELIAUJANT ODA IŠLIKTŲ GAIVI IR SKAISTI

Greitas ir nesudėtingas odos valymas? Bus padaryta. Tikslinis stangrinamasis veido masažas? Žinoma. Lengvas, kompaktiškas prietaisas, tinkamas kelionėms? Jokių problemų. Gaivi, sveikai atrodanti ir spindinti oda? Taip!   

LUNA™ 4 go idealiai tinka, kai reikia nuvalyti veidą išėjus iš savo komforto zonos – po intensyvios treniruotės, ilgos kelionės lėktuvu arba leidžiant laiką paplūdimyje.

CHARAKTERISTIKA: :

✔ T-Sonic™ impulsai valo ir masažuoja

✔ 8 reguliuojamo intensyvumo lygiai

✔ Ypač higieniškas silikonas

✔ 38 % minkštesnis už LUNA™ go   

✔ Tinka keliaujant, su kelionine spyna     

✔ Vieno įkrovimo USB įkrovikliu pakanka 300 kartų naudojimo

KAIP NAUDOTI

1. ODOS VALYMO PRIEMONĖS NAUDOJIMAS
Sudrėkinkite veidą ir patepkite odą įprastu veido valikliu. Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, naudokite FOREO Micro-Foam Cleanser. Tada sudrėkinkite prietaisą LUNA™ 4 Go.
2. VALYMAS
Norėdami įjungti prietaisą, paspauskite universalų mygtuką. T-Sonic™ impulsų intensyvumą galite reguliuoti + ir - mygtukais. Tada sukamaisiais judesiais braukite prietaisu per veidą / kaklą, kol oda bus išvalyta.
3. NUPLOVIMAS
Baigę procedūrą, paspauskite universalų mygtuką, kad išjungtumėte įrenginį (arba jis automatiškai išsijungs po 1 minutės). Tada nuplaukite veidą / kaklą ir prietaisą. .
4. MASAŽAS (pasirinktinai)
Ant švarios ir sausos odos užtepkite ploną sluoksnį FOREO SERUM SERUM SERUM arba kitos jūsų naudojamos odos priežiūros priemonės.

 

Vieną kartą paspauskite universalųjį mygtuką, kad įjungtumėte įrenginį. Švelniai stumkite apatinę prietaiso dalį veidu aukštyn, judėdami nuo veido centro į veido išorę. Jei reikia, braukite per skruostikaulius ir kaktą, žandikaulį ir kaklą.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą