Lūpų dažai

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Įvertinimas
 •   1
Perkamiausi

Raskite geriausius lūpų dažus

Ar žinojote, kad lūpų dažai yra populiariausia moterų makiažo priemonė? Jokia kita priemonė negali pakeisti veido išraiškos taip, kaip lūpų dažai. Mūsų parduotuvėje rasite raudonų, kūno spalvos, matinių ir blizgių, kreminių ir skystų lūpų dažų. Kokius lūpų dažus rinksitės jūs?

Kaip išsirinkti lūpų dažų spalvą?

 • Raudoni lūpų dažai pavers jus fatališka moterimi ir suteiks jūsų lūpoms geidulingą išvaizdą. Tai – klasikinės spalvos lūpų dažai, tinkantys prie šviesių, juodų arba rudų plaukų. Viskas ko reikia – išsirinkti tinkamą atspalvį.
 • Jei esate šiek tiek ekscentriška asmenybė, jums tikrai reikalingi juodi lūpų dažai. Jeigu nesijaučiate taip drąsiai, visuomet galite išmėginti tamsiai violetinius lūpų dažus arba vyšninius lūpų dažus.
 • Nenorite sulaukti per didelio aplinkinių dėmesio? Išmėginkite rožinius lūpų dažus. Šviesiai rožinė spalva itin tinka subtiliai, rausvo atspalvio odai, o avietiniai lūpų dažai tobulai derės prie vasaros ar žiemos tipo odos. Visiems odos tipams nuostabiai tiks koraliniai lūpų dažai.
 • Švelnesnį įvaizdį taip pat sukursite pasirinkusios rudus arba kūno spalvos lūpų dažus. Šios spalvos derės prie makiažo, kuriame vyrauja kūno atspalviai ir tobulai tiks dieniniam ir šventiniam įvaizdžiui.
 • Jei mėgstate keisti makiažą pagal nuotaiką, pasirinkę lūpų dažų rinkinį išvengsite dvejonių, sutaupysite pinigų ir pasidarysite tokį lūpų makiažą, kokio pageidaujate!

Kaip išsirinkti lūpų dažus pagal jų efektą ir savybes?

Matiniai ir blizgūs lūpų dažai

 • Matiniai lūpų dažai – klasikinis pasirinkimas, tinkantis bet kokiai progai, įskaitant darbą biure ar vakarėlį. Jūsų lūpos visuomet atrodys švelnios, it velvetas! Išsirinkite geriausius lūpų dažus pagal lūpų dydį ir spalvą. Kuo mažesnes lūpas turite, tuo šviesesnį lūpų dažų atspalvį turėtumėte rinktis.
 • Blizgūs ir žvilgūs lūpų dažai ar net lūpų dažai su blizgiomis dalelėmis atrodo ne tik jausmingai, bet ir šventiškai. Nors dienos makiažui labiau vertėtų rinktis natūralesnius atspalvius, vakarėlyje metalo spindesio lūpų dažai tikrai nepaliks abejingų.

Ilgai išliekantys, vandeniui atsparūs ir drėkinamieji lūpų dažai

 • Ilgai išliekantiems lūpų dažams nebaisus net rytinis kavos puodelis. Nenuostabu, kad šie lūpų dažai dažniausiai yra atsparūs bučiniams, tad rodykite meilę partneriui neribodami savęs. Jeigu norite įsitikinti, kad lūpų dažai išliks tikrai ilgam, naudokite lūpų dažų pagrindą ar lūpų dažų fiksatorių ir jauskitės užtikrintai, kad jūsų lūpų makiažas išliks visą dieną.
 • Ieškote lūpų dažų , kuriuos galėtumėte pasiimti kartu su savimi į atostogas prie jūros? Pasikliaukite gerais vandeniui atspariais lūpų dažais, kurie nenusivalys net lietuje arba plaukiojant vandenyje.
 • Jei jūsų lūpos yra sausos, turėtumėte ieškoti drėkinamųjų lūpų dažų su vitaminais ir aliejais, padėsiančiais užtikrinti sveiką ir gaivią jūsų lūpų išvaizdą.

Mūsų patarimas: lūpų dažų pieštukas – praktiškiausia makiažo priemonė pasaulyje! Su ja galėsite būti ramūs, kad jūsų lūpos atrodys tobulai, kad ir kur būtumėte.

Atraskite Lancôme, Maybelline, NYX Professional Makeup ir kitų žymių prekių ženklų geriausius lūpų dažus!