Burgundiško vyno spalvos lūpų dažai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Tamsiai raudona bordo spalva
Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Nesibaiminkite tamsių atspalvių ir išbandykite burgundiško vyno spalvos lūpų dažus su neįtikėtinai jausmingu efektu! Tai išryškins jūsų lūpas ir atrodysite pribloškiamai.

Kokį burgundiško vyno spalvos lūpdažį rinktis?

  • Rinkitės blizgius arba matinius burgundiško vyno spalvos lūpų dažus, atsižvelgdamos į savo lūpų formą. Siauros lūpos geriau atrodo padažytos šviesiais, blizgiais burgundiško vyno atspalviais, o putlioms lūpoms labiau tinka matiniai, tamsūs jaučio kraujo atspalviai.
  • Lūpdažių atspalvį rinkitės pagal savo odos atspalvį. Jei esate šalto tipo su rausvais atspalviais, reikėtų rinktis šaltą burgundiško vyno atspalvį. Prie tamsesnės veido spalvos nuostabiai tiks burgundiško vyno spalvos lūpų dažai su subtilia rudos spalvos užuomina.

Mūsų patarimas: reikia, kad dantys atrodytų baltesni? Rinkitės juodos vyšnios arba tamsaus vyno lūpų dažus su mėlynos užuomina.

Kaip dažytis tamsaus burgundiško vyno spalvos lūpdažiu?

Kaip ir bet kuris kitas tamsus atspalvis, burgundiško vyno spalvos lūpų dažai gali išryškinti jūsų lūpų trūkumus. Nenuvertinkite lūpų priežiūros svarbos ir reguliariai naudokite lūpų kaukę arba lūpų šveitimo priemonę. Bet kaip reikia tepti pačius lūpų dažus?

  • Pirmiausia apibrėžkite panašaus atspalvio į lūpdažio kontūru.
  • Užtepkite lūpų dažų sluoksnį.
  • Prie lūpų prispauskite popierinę servetėlę ir pabarstykite biria pudra.
  • Tepkite antrą lūpų dažų sluoksnį ir, jei norite, blizgį.

Notino.lt rasite naujus drėkinamuosius ar ilgalaikius burgundiško vyno Rimmel, Lancôme ar kitų prekės ženklų lūpų dažus! Ieškote daugiau lūpų dažų atspalvių savo grožio reikmėms? Tada išbandykite populiarius koralų spalvos, romantiškai rožinius ar klasikinius raudonus lūpų dažus!