Elektrinis dantų šepetėlis vaikams

Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Vaikiškas elektrinis dantų šepetėlis

Kaip išmokyti vaikus reguliariai valytis dantukus? Nupirkite jiems elektrinį dantų šepetėlį vaikams su pasakų veikėjais ir paverskite burnos higienos procedūras linksmu užsiėmimu! Valytis dantukus dar niekada nebuvo smagiau.

Vaikams skirto elektrinio dantų šepetėlio privalumai

  • Vaikams skirto elektrinio dantų šepetėlio naudojimas užtikrina geresnius rezultatus. Tokios rūšies šepetėliai atlieka iki 48 000 vibracijų per minutę, t. y. 6 kartus daugiau nei įprastas dantų šepetėlis.
  • Toks šepetėlis yra mažesnis, todėl patogiau telpa vaikų rankytėse. Norėdami, kad burnos higienos procedūros taptų dar smagesnės, galite įsigyti dantų šepetėlį su žaismingais pasakų veikėjais.
  • Dantų šepetėliai su Bluetooth ryšiu skatina veiksmingiau valytis dantis ir linksmina vaikus rytinių arba vakarinių burnos higienos procedūrų metu leisdami įtraukiančią pasaką.
  • Elektrinio šepetėlio laikmatis praneš vaikams, kaip ilgai jie turėtų valytis dantukus.
  • Skirtingai nei įprastas dantų šepetėlis, elektrinis dantų šepetėlis skatina vaikus valytis dantukus, nes ši veikla tampa linksmesnė ir paprastesnė.
  • Notino.lt taip pat rasite keičiamų šepetėlio galvučių, tai reiškia, kad vieną šepetėlį galės naudoti keli vaikai. Prieš kiekvieną naudojimą tereikės pakeisti šepetėlio galvutę.

Ką pasirinkti: klasikinį, besisukantį ar garsinį šepetėlį vaikams?

Renkatės tarp mechaninio, vibruojančio ir garsinio dantų šepetėlio vaikams? Pateikiame daugiau informacijos apie šias šepetėlių rūšis:

  • besisukančio elektrinio dantų šepetėlio vaikams galvutė sukasi aplink savo ašį ir veiksmingai valo nešvarumus, apnašas ir nepageidaujamus dantų patamsėjimus;
  • garsinis dantų šepetėlis vaikams nesisuka, o jo galvutė nuvalo nešvarumus virpėdama. Taip šepetėlis paskirsto vandens molekules, kurios reaguoja su dantų pasta ir priverčia ją putoti, ardyti apnašas ir pašalinti jas iš sunkiai pasiekiamų vietų. Skirtingai nei besisukančius dantų šepetėlius, garsinius šepetėlius galima naudoti ir jautriems dantims bei dantenoms;
  • mechaninis dantų šepetėlis yra pigiausias ir mažiausiai veiksmingas pasirinkimas. Jis puikiai tinka keliaujant ar naudojant pakaitomis su elektriniu dantų šepetėliu vaikams.

Nenuvertinkite savo ir savo vaikų burnos higienos. Philips arba Oral B elektriniai dantų šepetėliai vaikams taps patikima priemone, kuri tobulai išvalys dantis ir panaikins apnašas.