Skip to main content

Dirbtinis įdegis: savaiminio įdegio kremas ir bronzinė pudra

Dirbtinis įdegis: savaiminio įdegio kremas ir bronzinė pudra
Filtruoti
Perkamiausi

Džiaukitės švytinčiu įdegiu visus metus ir pamirškite soliariumų keliamą riziką! Gera dirbtinio įdegio priemonė padės sukurti nuostabų saulės nubučiuotos odos įvaizdį nekeliant kojos iš namų.

Išmėginkite kokybišką Bioderma arba Clinique savaiminio įdegio kremą ir džiaukitės savaites išliekančiu nuostabiu įdegiu.

Tinkamo savaiminio įdegio kremo pasirinkimas

Išsirinkite savaiminio įdegio priemonę, kuri yra vienu ar keliais atspalviais tamsesnė nei natūrali jūsų odos spalva. Kiekviena dirbtinio įdegio priemonė turi savo privalumų. Ar labiau mėgstate gerą savaiminio įdegio losjoną, putas, aliejų, o gal purškiklį?

  • Savaiminio įdegio purškiklis – lengvai naudojama priemonė, kuri greitai išdžiūsta
  • Savaiminio įdegio losjonas arba kremas – drėkinanti ir maitinanti priemonė
  • Savaiminio įdegio putos – puikiai tinkanti naujokams lengvai ir tolygiai paskirstoma priemonė, padedanti sukurti natūralų įdegį be dėmių

Nepamirškite, kad jūsų veido oda yra daug jautresnė nei kūno, todėl veidui naudokite specialią dirbtinio įdegio priemonę.

Kaip naudoti savaiminio įdegio kremą?

  • Visą kūną palepinkite naudodami šveitiklį ir drėkinamuoju losjonu ištepkite kelius bei alkūnes, kad išvengtumėte tamsių dėmių.
  • Plonais sluoksniais tolygiai paskirstykite savaiminio įdegio priemonę pradėdami nuo pėdų. Norėdami, kad priemonė pasiskirstytų tolygiau naudokite savaiminio įdegio priemonių paskirstymo pirštinę.
  • Jei priemonę tepate rankomis, nepamirškite po to jų nusiplauti.
  • Palaukite 20 minučių, kol priemonė išdžius.

Svajojate apie stulbinamus pokyčius vos po pirmojo naudojimo? Rinkitės bronzinę savaiminio įdegio priemonę ir džiaukitės nuostabiu saulės nubučiuotos odos įvaizdžiu.