Skip to main content
Perkamiausi

Kodėl verta rinktis kvapų difuzorių?

Sukurkite atpalaiduojančią atmosferą ir džiaukitės pamėgtu kvapu kiekviename namų arba biuro kampelyje. Kvapų difuzorius tolygiai paskirsto kvapus, drėkina kambarių orą ir pakelia nuotaiką.

Kaip išsirinkti kvapų difuzorių?

Rinkdamiesi difuzorių pirmiausia turite atsižvelgti į norimą difuzoriaus rūšį. Galite rinktis iš kelių skirtingų elektrinių difuzorių, ultragarsinių ar prabangaus stilingo dizaino kvapų difuzorių rūšių. Kiekvienas difuzorius turi savo privalumų, atlieka skirtingą paskirtį ir puikiai tinka skirtingam interjerui.

Žinoma, difuzorių galite rinktis ir pagal jo dizainą, ypač jei ieškote aromaterapinio difuzoriaus savo grožio arba masažo salonui. Tokiu atveju išmėginkite medinį arba keraminį kvapiojo aliejaus difuzorių, kuris elegantiškai papildys bet kokį kambarį.

Elektrinis difuzorius

Naudoti elektrinį kvapų difuzorių namuose saugiau nei kvapiąją žvakę arba aromatinę lempą. Skleisdamas kvapą elektrinis kvapų difuzorius nenaudoja liepsnos, tad toks prietaisas puikiai tinka namuose, kuriuose auga vaikai ar gyvūnai.

Ultragarsinis kvapų difuzorius

Pirminė elektrinių difuzorių paskirtis – paskirstyti kvapus, o ultragarsiniai difuzoriai taip pat atlieka oro drėkinimo funkciją. Vibruodami ultragarsiniai difuzoriai skleidžia į orą smulkią dulksną, sudarytą iš vandens ir eterinių aliejų.

Namų kvapai su lazdelėmis

Tai vienas iš prieinamiausių ir paprasčiausių būdų paskleisti namuose kvapus. Tokie namų kvapai yra parduodami su lazdelėmis, kurias reikia panardinti į kvapųjį skystį taip, kad lazdelės sugertų skystį ir skleistų jo kvapą namuose. Galima įsigyti įvairaus dizaino namų kvapų su lazdelėmis. Vieni populiariausių – mediniai, stikliniai ir keraminiai difuzoriai, kurie atrodo itin patraukliai.

Išsirinkite geriausią kvapų difuzorių jau šiandien! Mūsų parduotuvėje rasite kvapų difuzorių ir eterinių aliejų bei namų kvapų su lazdelėmis. Taip pat galite įsigyti įvairių kvapų difuzoriaus užpildų ir pakaitinių namų kvapų lazdelių. Atraskite namų kvapų pasaulį internetinėje parduotuvėje notino.lt.