Natūralios ir ekologiškos odos priežiūros priemonės

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Atraskite natūralių veikliųjų sudedamųjų dalių poveikį! Išmėginkite natūralias odos priežiūros priemones, kurios pabrėžia ne tik išorinį, bet ir vidinį jūsų grožį.

Atsikratykite netobulumų naudodami aknei skirtas natūralias priemones, užkirskite kelią sudirgimui rinkdamiesi natūralias priemones jautriai odai ir sudrėkinkite sausą odą sunatūraliais drėkinamaisiais kremais. Mūsų parduotuvėje rasite priemonių, tinkančių visiems odos tipams.

Kodėl verta rinktis natūralias odos priežiūros priemones?

Natūraliose kosmetikos priemonėse nenaudojamos jokios odą apsunkinančios nereikalingos sintetinės medžiagos. Jų sudėtyje taip pat yra natūralių veikliųjų medžiagų, kurios suteikia odai energijos ir palaiko jos sveikatą.

Populiarios natūralių odos priežiūros priemonių sudedamosios medžiagos:

  • levandos ramina ir maitina odą;
  • jūros dumbliai valo odą ir mažina per didelį sebumo išsiskyrimą;
  • rožių vanduo atkuria odą;
  • arganų aliejus lėtina odos senėjimą;
  • kokosų aliejus skatina odos ląstelių atkūrimą.

Notino.lt rasite visas natūralias odos priežiūros priemones – nuo valiklių iki natūralių drėkinamųjų kremų, serumų ir veido kaukių. Rinkitės iš tokių populiarių natūralių odos priežiūros priemonių prekių ženklų kaip Nuxe, Weleda arba Saloos! Mūsų parduotuvėje rasite natūralių ir ekologiškų odos priežiūros priemonių, kurias siūlo geriausi prekių ženklai.