Nagų lakas

Filtruoti
Perkamiausi

Didžiuokitės savo nagais! Geriausias nagų lakas yra tas, kuris labiausiai atspindi jūsų asmenybę. Galite rinktis nagų lako spalvą atsižvelgdami į savo charakterį, nuotaiką ar metų laiką.

Blizgus nagų lakas puikiai tiks vakarėliui, neoninis – vasarai, o prancūziškas manikiūras – įprastai darbo dienai. Rinkitės iš tūkstančių skirtingų nagų lakų atspalvių ir nepamirškite tinkamų gelinio manikiūro įrankių arba kokybiškų nagų priežiūros priemonių.

Gelinis nagų lakas

Ieškote ilgai išliekančio nagų lako, kuris yra itin blizgus ir lengvai tepamas? Gelinis nagų lakas – tobulas pasirinkimas. Jis greitai išdžiūsta, išlieka iki 3 savaičių ir yra atsparus braižymuisi. Galite rinktis iš 2 nagų lakų rūšių:

  • UV nagų gelis, kuris džiūsta UV lempos šviesoje. Jis tepamas ant nagų lako pagrindo, o pabaigoje naudojamas viršutinis nagų lako sluoksnis;
  • be lempos šviesos džiūstantis gelinis nagų lakas, kuriam nereikalinga UV lempa. Jis greitai džiūsta, ilgai išlieka ir itin lengvai nusivalo.

Stiprinamasis nagų lakas

Nerimaujate dėl trapių nagų, kurie greitai skilinėja ir lūžinėja? Vis vien galite puoštis gražiu nagų laku, tačiau turite rinktis tą, kuris stiprina nagus. Jis puikiai rūpinasi ir atkuria nagus suteikdamas jiems sveiką ir elegantišką išvaizdą. Norėdami sukurti spalvingą įvaizdį galite naudoti maitinamąjį nagų laką kaip pagrindą.

Ką apie jus sako mėgstamiausias nagų lako atspalvis?

Mėgstate ryškias spalvas, skaidrius ar metalinio blizgesio nagų lakus? Pasirinkta nagų lako spalva gali puikiai atspindėti vidines jūsų savybes:

  • baltas nagų lakas tinka ne tik prancūziškam manikiūrui. Balti nagai simbolizuoja puikų charakterį, puikiai tinka vestuvėms ir nuostabiai dera prie įdegusios ar tamsios odos spalvos;
  • daugelis žmonių sieja juodą nagų laką su liūdesiu, tačiau jis reiškia daugiau nei nusiminimą. Sakoma, kad juodi nagai patinka artistiškoms ir šiek tiek maištingoms sieloms;
  • raudoną nagų laką dažniausiai renkasi aistringos ir savimi pasitikinčios moterys, o rožinį nagų laką pamėgę svajotojos ir romantikės;
  • esate drąsi ir tvarkinga moteris, turinti verslumo gyslelę? Norite išsiskirti? Jei taip, rinkitės violetinį arba mėlyną nagų laką!
  • nepamirškite geltono nagų lako, kuris puikiai tinka optimistiškoms ir draugiškoms moterims, nebijančioms eksperimentuoti ir pasižyminčioms geru humoro jausmu.

Jei norite, kad jūsų nagai išsiskirtų iš minios, išbandykite matinį nagų laką, ryškesnę nagų lako spalvą arba lakuokite kiekvieną nagą skirtingos spalvos laku. Spaudžia laikas? Išmėginkite greitai džiūstantį nagų laką kuris itin sumažina manikiūrui reikalingą laiką.

Galite rinktis iš begalės priemonių, tad apsilankykite notino.lt ir išsirinkite geriausią tokių prekių ženklų kaip OPI, Semilac Paris arba Essie nagų laką ir nagų lako rinkinius!