Gelinis nagų lakas

Perkamiausi

Pasirūpinkite, kad jūsų nagai priblokštų. Gelinis nagų lakas yra populiarus dėl ryškaus spindesio, lengvo naudojimo ir ilgalaikio poveikio. Išsirinkite mėgstamą spalvą arba leiskitės į eksperimentus įsigydami naujų atspalvių, kurių rasite internetinėje parduotuvėje notino.lt.

Gelinis nagų lakas padės sukurti tobulą ir profesionaliai atrodantį gelinį manikiūrą namų sąlygomis, nepriklausomai nuo to, ar esate pasiryžę naudoti UV lempą.

Kokios yra skirtingos gelinių nagų lakų rūšys?

UV nagų gelis, kurį reikia džiovinti UV lempos šviesoje, lengvai limpa prie natūralių ir priklijuojamų nagų. Geliniai nagai yra atsparesni įbrėžimams ir išlieka apie 3 savaites.

  • Vieno žingsnio gelinis nagų lakas pasižymi trejopu poveikiu. Pagal poreikį tepkite du arba tris priemonės sluoksnius (pagrindą, formuojamąjį ir viršutinį sluoksnį).
  • 3 žingsnių nagų geliai turi tik vieną paskirtį ir yra naudojami kaip pagrindas, formuojamasis arba viršutinis nagų lako sluoksnis.

Geliniai nagų lakai, kuriems nereikalinga lempos šviesa, veikia taip pat, kaip ir įprasti nagų lakai. Tačiau jų formulė yra šiek tiek kitokia, tad priemonė išlieka iki 2 savaičių. Jie taip pat džiūsta greičiau nei įprasti nagų lakai ir lengviau nusivalo naudojant gelinio nagų lako valiklį.

Nepriklausomai nuo to, ką pasirinksite, visuomet džiaugsitės nuostabiu geliniu manikiūru. Nepamirškite, kad norėdami džiaugtis profesionaliais rezultatais prieš tepdami nagų laką turėsite suteikti nagams formą.

Pasikliaukite visuomet populiariais gelinio nagų lako rinkiniais ir kokybiškais OPI, Sally Hansen, Le Mini Macaron ir kitų prekių ženklų geliniais nagų lakais. Kuris iš jų taps jūsų mėgstamiausiu?