Šviesūs plaukai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Šviesūs ir šviesinti plaukai
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Gražūs ir šviesūs plaukai – daugelio moterų svajonė. Todėl daugelis griebiasi priemonių, kurios šviesina arba balina natūralios spalvos plaukus.

Nepamirškite, jog norint, kad šviesūs plaukai būtų gražūs, sudrėkinti ir žvilgantys, jiems reikalinga ypatinga priežiūra.

Pradėkite nuo tinkamai pasirinkto šampūno šviesiems plaukams. Rekomenduojame rinktis specialias priemones, apsaugančias šviesius plaukus nuo dažų nusiplovimo. Jei jūsų šviesių plaukų atspalvis yra šaltas, išmėginkite vadinamąjį sidabrinės spalvos šampūną, kuris panaikins nepageidaujamą gelsvą atspalvį.

Išplovę plaukus tepkite šviesiems plaukams skirtus kondicionierius, kurie pamaitins ir sudrėkins plaukus, ir kartkartėmis pasilepinkite intensyvaus poveikio plaukų priežiūros priemonėmis bei keratino kaukėmis. Nepamirškite saugotis saulės naudodami šviesiems plaukams skirtą plaukų laką su UV filtru.

Notino.lt rasite įvairių rūšių sidabrinės spalvos šampūnų, kondicionierių ir kaukių šviesiems plaukams. Taip pat siūlome įsigyti šviesinamąją pudrą šviesiems plaukams, intensyvaus poveikio priežiūros priemonių dažytiems ir šviesintiems plaukams, specialių serumų ir emulsijų, kurios paryškina šviesią plaukų spalvą. Rinkitės iš gausaus Matrix, Alfaparf Milano, Rene Furterer, Milk Shake ir kitų prekių ženklų priemonių asortimento.