Ramunėlės

Norint aprašyti ramunėlių poveikį odai ir plaukams neužtektų knygos, todėl ramunėlės yra laikomos universalaus poveikio žolele. Joje esantys eteriniai aliejai ir daugiau nei šimtas skirtingų medžiagų pasižymi raminamosiomis, valomosiomis ir regeneruojamosiomis savybėmis bei nuostabiu kvapu.

Kosmetikos priemonės su ramunėlėmis yra itin populiarios tarp žmonių, kurių oda yra jautri ir sudirgusi. Taip yra dėl to, kad ramunėlės mažina paraudimą ir niežėjimą ir gali būti naudojamos kūnui, galvos odai ar intymioms sritims. Ramunėlės net gali sureguliuoti tokių sričių pH pusiausvyrą.

 

Ramunėlių savybės

Ramunėlės valo, ramina ir spartina ląstelių regeneraciją. Jos sudarytos iš įvairių eterinių aliejų ir daugiau nei 100 veikliųjų medžiagų. Dėl šios priežasties ramunėlės yra dažnai naudojamos plaukų ir kūno priežiūros priemonėse,skirtose jautriai odai. Šių žolelių galite rasti ramunėlių aliejuose, kremuose, valomuosiuose losjonuose bei švelnaus poveikio šviesinamuosiuose ramunėlių šampūnuose.

Ramunėlių nauda veido ir kūno odai

  • Ramunėlės yra švelnios jautriai odai, todėl šios žolelės tinka vaikams ir žmonėms, kuriuos kankina egzema arba dermatitas.
  • Ramunėlės pasižymi valomuoju poveikiu ir padeda išvengti aknės.
  • Ramina odą, pvz., sudirgintą ilgo buvimo saulėje.
  • Padeda mažinti alergines odos reakcijas.
  • Skatina odos atsinaujinimą.
  • Atgaivina sausą ir niežtinčią odą beimažina paraudimus.
  • Reguliuoja pH pusiausvyrą intymiose kūno vietose sumažindamos makšties mikozės riziką.

Ramunėlių nauda plaukams

  • Reguliariai naudojamos ramunėlės gali natūraliai pašviesinti šviesius plaukus.
  • Ramunėlėse gausu eterinių aliejų, kurie stiprina silpnus plaukus ir suteikia daugiau žvilgesio.
  • Ženkliai mažina galvos odos niežėjimą ir valo galvos odą.

Kosmetikos priemonės su ramunėlėmis

Ramunėlių aliejusarba kremas puikiai tiks tiems, kuriuos kankina aknė arba egzema, nes šios priemonės gaminamos iš tokių veikliųjų sudedamųjų daliųkaip eteriniai aliejai, flavanoidai ir daugiau nei šimtas kitų medžiagų. Kadangi ramunėlių poveikis odai labai švelnus, jų rasite ir vaikams skirtų gaminių sudėtyje. Vaikams gaminami ramunėlių vonios aliejai ir švelnūs kūno prausikliai.

Ramunėlės pasižymi teigiamu poveikiuplaukams, odai ir rankoms, todėl jas rasite daugelio kosmetikos priemonių sudėtyje.Ramunėlių kremai ir aliejai yra itin tinkami akių sričiai bei parausti linkusioms vietoms. Šios priemonės lengvai pasiskirsto ir akimirksniu mažina deginimo ir niežėjimo pojūčius.

Šviesiems plaukamsreikalingos specialios priemonės. Geriausia, kad jos būtų natūralios kilmės. Gal jau girdėjote apie plaukų šviesinimą naudojant ramunėles? Ši maža grožio paslaptis padeda šviesiaplaukėms išgauti dar šviesesnį plaukų atspalvį nenaudojant dirbtinių medžiagų, todėl kiekviena šviesių plaukų savininkė turėtų papildyti savo kosmetikos priemonių arsenalą plaukus šviesinančiu ramunėlių šampūnu.

Priemonės su ramunėlėmis pasižymi nuostabiais privalumais, tačiau rekomenduojame elgtis atsargiai ir nenaudoti per didelio jų kiekio. Nors ramunėlėms būdingos antialerginės savybės, per dažnas jų naudojimasgali sukelti alerginę reakciją. Dėl šios priežasties naudodami ramunėlių kremus, aliejus, tepalus arba šampūnus visuomet turėtumėte vadovautis gamintojo rekomendacijomis.

Domitėskosmetikos priemonių sudedamosiomis dalimis? Sužinokite daugiau informacijos apie alavijoarba žaliosios arbatos naudojimą kosmetikos gamyboje!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Rekomenduojama