Jautri oda

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Jautri
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Įvertinimas
  •   2
Perkamiausi

Jautri oda reaguoja į kiekvieną oro ir aplinkos pokytį. Ji lengvai išsausėja, todėl tokio tipo odai reikalingos kokybiškos ir jautriai odai skirtos kosmetikos priemonės.

Šios priemonės pasižymi raminamuoju, drėkinamuoju ir apsauginiu poveikiu. Išmėginkite specialiai jautriai odai sukurtus gaminius.

Kaip atskirti, ar oda yra jautri?

Dažniausiai jautri oda yra linkusi parausti. Panašiai kaip ir sausaodžiai, jautrią odą turintys žmonės dažnai jaučia tempimo, deginimo pojūtį, jų oda niežti, šerpetoja.

Tinkama jautrios odos priežiūra

Pradėkite kruopščiai pašalindami makiažą. Tobulai nuvalyta veido oda galės kvėpuoti ir atsigauti. Naudokite priemonę, kuri jums labiausiai patinka: švelnų prausimosi gelį, vandenį makiažui valyti ar švelnias putas. Kad ir ką pasirinksite, po to galite naudoti švelnaus poveikio toniką.

Rinkdamiesi priemonę jautriai odai neskubėkite. Švelnus drėkinamasis kremas jautriai odai nuramins sudirgusią veido odą, o priemonės poveikį dar labiau sustiprinsite naudodami odos serumą ir jautriai akių sričiai tinkantį paakių kremą.

Kokios kitos priemonės tinka jautrios odos apsaugai?

Nepamirškite kelių pagrindinių taisyklių, padėsiančių kiek įmanoma labiau sumažinti įprastai jautriai odai būdingas problemas. Venkite:

  • ekstremalių temperatūros pokyčių, pvz., saunos;
  • cheminių ir kitų agresyvių grožio procedūrų;
  • rinktis prastos kokybės priemones, kurios netinka jūsų odos tipui. Jų sudėtyje įprastai rasite kvapiųjų medžiagų ir kitų dirgiklių.

Pasikliaukite jautrios odos ekspertais ir rinkitės išmėgintas patikimų prekių ženklų, pvz., Bioderma,La Roche-Posay arba Avène, priemones