Pereiti prie pagrindinio turinio

Taisyklės ir sąlygos

1. Įžanginės nuostatos

 1. Šiomis taisyklėmis ir sąlygomis nustatome santykius tarp mūsų įmonės, Notino, s.r.o., ID: 27609057, Londýnské náměstí 881/6, 63900 Brno, Čekijos Respublika, kaip pardavėjo bei elektroninės parduotuvės www.notino.lt, valdytojo ir jūsų - mūsų kliento - kuris su mumis sudaro pirkimo sutartį.
 2. Aptarnaudami pirkėjus laikomės vieningo požiūrio ir visiems klientams siūlome tokias pačias sąlygas, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra vartotojai ar ne. Todėl šiose Taisyklėse ir sąlygose toliau dėstomi punktai taikomi visiems mūsų klientams.
 3. Taisyklės ir sąlygos visų pirma reguliuoja prekių pirkimą mūsų elektroninėje parduotuvėje. Šios taisyklės taip pat galioja telefonu per klientų aptarnavimo liniją teikiamiems užsakymams, taip pat užsakymams mūsų fizinėse parduotuvėse.

2. Pirkimo sutarties sudarymas

 1. Pirkimo sutartį su mumis galite sudaryti nuotoliniu būdu naudojantis elektronine parduotuve, klientų aptarnavimo linijos pagalba arba apsilankę mūsų fizinėje parduotuvėje.
 2. Jei pirkimo sutartis sudaryta nuotoliniu būdu, t.y. užsakymas pateiktas parduotuvės internetinėje svetainėje ar per klientų aptarnavimo liniją, užsakymo pateikimas laikomas pirkimo sutarties projektu. Pateiktas užsakymas galioja 7 dienas, o jo pateikimą patvirtiname el. paštu. Pirkimo sutartis tokiu atveju laikoma užbaigta mums išsiuntus užsakytas prekes. Apie prekių išsiuntimą informuojame el. paštu.
 3. Prekes tiekiame tik kiekiais, kurie yra pagrįsti namų ūkių vartojimui. Atskirais atvejais (pvz. taikant nuolaidas ar vykdant sandėlio išpardavimą) mes turime teisę nustatyti maksimalų pateikiamų prekių kiekį.
 4. Pirkėjas, pirkdamas internetinėje parduotuvėje, pateikia užsakymą paspaudęs mygtuką „Užsakyti“. Užsakymo duomenys ir pardavimo sąlygos, galiojančios užsakymo pateikimo metu, saugomi archyve 6 metus. Jei užsakymo formoje įvedėte neteisingus duomenis, galite juos pataisyti įėję į užsakymo formą arba kliento paskyrą. 

3. Sutarties atsisakymas be priežasties

 1. Teisės aktų nustatyta tvarka, turite teisę pasitraukti iš pirkimo sutarties, kurią sudarėte internetu ar telefonu, nepateikę priežasties, per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos. Mūsų įmonė pirkėjams nutraukti pirkimo sutartį be priežasties leidžia per 90 dienų nuo prekių pristatymo. 90 dienų taisyklė taip pat taikoma mūsų fizinėse parduotuvėse įsigytiems produktams.
 2. Norėdami pasinaudoti šia teise, apie sprendimą atsisakyti sutarties privalote mus informuoti per anksčiau minėtą laiką. Geriausiai tai padaryti el. paštu [email protected] arba telefonu +370 697 95 600. Taip pat galite užpildyti sutarties atsisakymą formą, kurią rasite čia.
 3. Pasitraukus iš pirkimo sutarties, mes jums kompensuosime už prekes sumokėtą sumą. Iš pirkimo sutarties pasitraukus per pirmąsias 14 dienų nuo prekių pristatymo, jūs taip pat turite teisę atgauti siuntimo išlaidas. Iš sutarties pasitraukus vėliau, mes jums kompensuosime tik už prekes sumokėtą sumą. Aukščiau išvardytos kompensacijos bus išmokėtos nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pasitraukimo iš sutarties. Pažymime, kad įstatymų numatytais atvejais mes galime uždelsti kompensavimą, kol atgausime prekes. Lėšas grąžiname tokiomis pačiomis mokėjimo priemonėmis, kuriomis sumokėjote už prekes, nebent sutariame kitaip.
 4. Nedelsiant ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pasitraukimo iš sutarties, jūs privalote išsiųsti prekes. Jei su užsakymu gavote papildomą nemokamą priemonę („dovaną“), ją taip pat būtina grąžinti. Tuo atveju, jei klientas negrąžina pardavėjui kartu su įsigyta preke gautos dovanos, pardavėjas turi teisę negrąžinti pirkėjui už prekę sumokėtos kainos iki tol, kol dovana bus grąžinta. Atkreipiame dėmesį, kad tokiu atveju prekių siuntimo išlaidas padengiate jūs.
 5. Pažymime, jog teisės aktų nustatyta tvarka, jums tenka atsakomybę už bet kokį prekių vertės sumažėjimą, kuris atsiranda prekes naudojant daugiau nei būtina susipažinti jų savybėmis, charakteristikomis bei veikimu (pvz. jei kvepalus ir toliau naudojate, nors jau esate juos išbandę). Taip pat informuojame, kad iš sutarties negalite pasitraukti, jei prekės pagamintos ar specialiai modifikuotos pagal jūsų reikalavimus (pvz. graviravimas) arba prekes išpakavote ir jų negalima vėl supakuoti dėl higienos priežasčių (pvz. atidarytos kosmetinės priemonės ir kitos prekės, turinčios sąlyti su oda).
 6. Sutarties taip pat negalima atsisakyti užsakant paslaugas - galima atsisakyti produktų, bet ne dovanų pakavimo paslaugos.

4. Skundai

 1. Jei gavote prekes su defektais, galime sutarti dėl kompensacijos pirkimo čekio (kupono) forma. Taip pat turite teisę reikalauti defektus pašalinti atsiunčiant pakaitines prekes arba jas sutaisant. Jei prekių defektų pašalinti neįmanoma arba mums tai ekonomiškai nenaudinga, turite teisę prašyti nuolaidos, o jei defektai esminiai - galite pasitraukti iš pirkimo sutarties. Šios teisės galioja, net jei defektai pasireiškė po prekių pristatymo.
 2. Esame atsakingi už prekių defektus, kurie pasireiškė per 2 metus nuo pristatymo arba iki kol baigiasi ant pakuotės nustatytas prekės galiojimo laikas.
 3. Prekės laikomos turinčios defektų, jei jos neturi joms būdingų ar pristatytų savybių, neatlieka savo paskirties, neatitinka numatytų reikalavimų arba pristatytas kitoks nei sutarta jų kiekis. Pažymime, kad padidėjęs jautrumas ar alerginė reakcija prekei savaime nereiškia prekės defekto. Taip pat, dovanų ar kitokių nemokamai iš mūsų įgytų produktų, kurie nėra jūsų užsakymo dalis, trūkumai nėra laikomi defektais. Mūsų el. parduotuvės svetainėje pateikiamų prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio ir negali būti laikomos prekių charakteristikos dalimi (pvz. prekės pakuotė gali skirtis, nes ją pakeitė pats gamintojas).
 4. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus ar pastabas el. paštu [email protected] arba telefonu +370 697 95 600. Grąžinamas prekes prašome siųsti kartu su užpildyta pretenzijos forma, kurią galite rasti čia. Jei pretenzijos formą užpildėte savarankišai be mūsų pagalbos, prašome nurodyti, jūsų nuomone, pasireiškusius defektus ir būdą pretenzijai išspręsti.
 5. Informuosime jus apie skundo nagrinėjimo eigą, įskaitant skundo gavimą, priėmimą arba atmetimą. Informacija teikiama el. paštu arba tekstinėmis žinutėmis. Su jumis taip pat galime susisiekti telefonu.
 6. Sprendimą dėl jūsų pretenzijos priimsime nedelsdami, dažniausiai ne vėliau kaip per 14 dienų. Priešingu atveju, jūs turite teisę atsisakyti pirkimo sutarties. Kad pretenzijos būtų išspręstos laiku, mums reikalingas jūsų bendradarbiavimas ir pagalba.
 7. Jei jūsų skundas bus pripažintas pagrįstu, būsime atsakingi už jums tekusias prekių grąžinimo išlaidas.

5. Mokėjimo būdai ir pristatymas

 1. Gali pasirinkti bet kurį iš mūsų siūlomų mokėjimo būdų. Prieš išsiųsdami prekes, jus informuosime apie pasirinktą mokėjimo būdą, siuntimą ir siuntimo išlaidas. Rinkdamasis atsiskaitymą kortele internetu, klientas atsižvelgia į tai, kad lėšos iš sąskaitos bus nuskaitytos iš karto, vos patvirtinus mokėjimą už pirkinius.
 2. Šiuo metu galimus mokėjimo bei siuntimo būdus ir jų kainas galite rasti čia.
 3. Pasiliekame teisę atskirais atvejais prekes pristatyti nemokamai.

6. Kitos pastabos

 1. Mūsų pirkėjams siūlome įvairių nuolaidų, dovanų ir čekių (kuponų). Apie jų naudojimo tvarką pirkėjus informuojame kiekvienu konkrečiu atveju. Jei nenurodyta kitaip, kiekvieną nuolaidą ar čekį (kuponą) galima panaudoti tik vieną kartą, o vieno apsipirkimo metu galima naudoti tik vieną tos pačios rūšies čekį (kuponą). Nuolaidos nesumuojamos, nebent nurodyta kitaip. Jei čekio (kupono) vertė viršija užsakytų prekių sumą, vertės likutis nėra kompensuojamas ir negali būti perkeliamas į kitą čekį (kuponą).
 2. Atlikus apsipirkimą, galite gauti trečiosios šalies parengtą patirties įvertinimo klausimyną. Savo apsipirkimo ar prekių įvertinimu galite pasidalinti su kitais. Būsime laimingi, jei klausimyną užpildysite.

7. Mėginukų siuntimas

 1. Notino siūlo Try&Buy paslaugą. Tai nemokamų mėginukų siuntimo paslauga atrinktiems klientams. Pasiliekame teisę jums pasiūlyti nemokamą pakuotę su kvepalų ir kosmetikos priemonių mėginukais, kurie šiuo metu prieinami mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tokio pasiūlymo tikslas yra leisti jums išbandyti mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomus produktus. Mėginukų pasirinkimą riboja mūsų elektroninėje parduotuvėje esama pasiūla, kurią taikome Notino Try&Buy paslaugai.
 2. Try&Buy paslaugos ir nemokamų mėginukų siuntimo tikslas - informuoti klientus apie mūsų elektroninės parduotuvės pasiūlą. Ši paslauga nėra skirta informuoti apie produkto kokybę ar dizainą, remiantis mėginuku. Try&Buy mėginukų siuntimo paslauga yra nemokama, reklaminio pobūdžio ir nėra susijusi su pirkimo sutartimi. Todėl bet kokie mėginukų neatitikimai negali būti laikomi defektais.
 3. Su jumis taip pat gali būti susisiekta prašant įvertinti produkto patirtį; pagal nutylėjimą, leidimą su jumis susisiekti duodate prašydami atsiųsti mėginuką.

8. Bendra informacija

 1. Lietuvos Respublikos įstatymai pardavėją įpareigoja pirkėjui išduoti pirkimą patvirtinantį dokumentą.
 2. Visos šalys bet kokius ginčus sprendžia geranoriškai. Jei ginčo nepavyksta išspręsti geranoriškai, pirkėjas turi teisę kreiptis į Lietuvos Respublikos valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402, Vilnius, www.vvtat.lt), pateikti skundą internetu Elektroninėje ginčų sprendimų platformoje (EGP) http://ec.europa.eu/odr/ arba kreiptis tiesiogiai į kompetentingą teisminė instituciją.
 3. Susitarimas sudaromas lietuvių kalba, jam taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai.
 4. Visos prekių ir paslaugų kainos užsakymo pateikimo metu nurodomos su PVM. Jei mokesčių tarifas pasikeičia prieš sudarant susitarimą arba prieš išsiunčiant prekes, pirkėjui tenka atsakomybė padengti nepriemoką, o permokos atveju pardavėjas nedelsiant informuoja pirkėją el. paštu apie permokos grąžinimo būdus. Prie siunčiamų prekių taip pat pridedamas mokestinis dokumentas. Mokestinis dokumentas taip pat gali būti siunčiamas elektroniniu būdu, el. laiške, kuriame pirkėjas informuojamas apie išsiųstas prekes. Visos kainos, įskaitant ir kainas su nuolaidomis, galioja iki atskiro pranešimo arba iki kol bus išparduotos prekių atsargos.
 5. Pateikdami užsakymą, jūs sutinkate sąskaitą faktūrą gauti elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita faktūra siunčiama el. paštu, laiške, kuriuo pirkėjas informuojamas apie išsiųstas prekes. Jei norite gauti popierinę sąskaitą faktūrą, prašome apie tai informuoti mus ir sąskaita faktūra bus pridėta prie siunčiamų prekių.
 6. Visos kainos, įskaitant ir kainas su nuolaidomis, galioja iki atskiro pranešimo arba iki kol bus išparduotos prekių atsargos.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis.
Pateikdami jūs sutinkate, kad Notino International Limited tvarkytų jūsų duomenis siekdama įvykdyti jūsų užklausą ir vadovaudamasi teisėtu interesu. Pagal privatumo politiką galite prieštarauti tokiam jūsų asmens duomenų naudojimui.